Stamboom Evertman » Petrus Beentjes (1888-1968)

Persoonlijke gegevens Petrus Beentjes 


Gezin van Petrus Beentjes

Hij is getrouwd met Cornelia Heijne.

Zij zijn getrouwd op 6 juni 1917 te Heemskerk, hij was toen 28 jaar oud.

Tr. op 28-jarige leeftijd op 06-06-1917 te Heemskerk (bron: ?), tr. kerk ? te ?

Notities over Petrus Beentjes

Zn. van Jacobus (Jacobus) BEENTJES [924], arbeider, en Catharina (Trijntje) BAKKER [923] (zie VIII.30).

Echtgenote is Cornelia (Cornelia) HEIJNE [977], 26 jaar oud.
Geb. op 15-01-1891 te Assendelft (bron: ?), ged. ? te ?
Overl. op 18-11-1964 te Heemskerk op 73-jarige leeftijd (bron: ?), begr. ? te ?
Dr. van Gerrit (Gerrit) HEIJNE [937] en Cornelia (Cornelia) van der LAAN [938].
Uit dit huwelijk:
1. v Catharina Maria (Catharina Maria) BEENTJES [978].
Geb. op 12-07-1918 te Heemskerk (bron: ?), ged. ? te ?
2. m Gerardus Jacobus (Gerardua Jacobus) BEENTJES [979].
Geb. op 19-06-1919 te Heemskerk (bron: ?), ged. ? te ?
3. v Clasina Catharina Johanna (Clasina Catharina Johanna) BEENTJES [980].
Geb. op 02-10-1920 te Heemskerk (bron: ?), ged. ? te ?
4. m Jacobus Cornelis (Jaap) BEENTJES [981].
Geb. op 28-11-1921 te Heemskerk (bron: ?), ged. ? te ?
5. v Johanna Agatha (Johanna Agatha) BEENTJES [985].
Geb. op 24-11-1922 te Heemskerk (bron: ?), ged. ? te ?
6. v Cornelia Maria (Cornelia Maria) BEENTJES [986].
Geb. op 28-10-1923 te Heemskerk (bron: ?), ged. ? te ?
7. v Maria Theodora (Maria Theodora) BEENTJES [987].
Geb. op 04-11-1924 te Heemskerk (bron: ?), ged. ? te ?
8. m Johannes Theodorus (Johannes Theodorus) BEENTJES [988].
Geb. op 12-06-1926 te Heemskerk (bron: ?), ged. ? te ?
9. m Theodorus Petrus (Theodorus Petrus) BEENTJES [989].
Geb. op 22-06-1927 te Heemskerk (bron: ?), ged. ? te ?
10. v Johanna Josephina (Johanna Josephina) BEENTJES [990].
Geb. op 17-04-1929 te Heemskerk (bron: ?), ged. ? te ?
11. m Petrus Cornelis (Petrus Cornelis) BEENTJES [982].
Geb. op 25-06-1930 te Heemskerk (bron: ?), ged. ? te ?
12. m Cornelia Johannes (Cornelia Johannes) BEENTJES [983].
Geb. op 16-04-1932 te Heemskerk (bron: ?), ged. ? te ?
13. v Johanna (Johanna) BEENTJES [991].
Geb. op 04-10-1933 te Heemskerk (bron: ?), ged. ? te ?
14. m Antonius Johannes (Antonius Johannes) BEENTJES [984].
Geb. op 23-09-1935 te Heemskerk (bron: ?), ged. ? te ?

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Beentjes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Beentjes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Beentjes

Petrus Beentjes
1888-1968

1917

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 juni 1888 lag rond de 17,5 °C. De winddruk was 25 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 53%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
    • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
    • 31 augustus » Jack the Ripper slaat voor het eerst toe: hij vermoordt Mary Ann Nichols.
    • 30 oktober » De Amerikaanse leerlooier John J. Loud verkrijgt octrooi op de kogelpen, een apparaat om leer mee te merken. Hoewel het geen succes wordt, geldt het als de voorloper van de balpen.
    • 9 december » Herman Hollerith installeert zijn rekenmachine bij het Amerikaanse War Department.
    • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.
  • De temperatuur op 6 juni 1917 lag tussen 8,0 °C en 24,1 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 10,6 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 12 februari » In Toluca wordt de Mexicaanse voetbalclub Deportivo Toluca FC opgericht.
    • 15 april » Eerste uitgave van het tijdschrift Forbes ligt in de kiosk.
    • 30 april » Bij een vergissingsbombardement op Zierikzee komen drie personen om het leven. Een Brits vliegtuig had verkeerd genavigeerd en was in de veronderstelling boven België te vliegen.
    • 26 juni » De eerste Amerikaanse troepen landen in Frankrijk.
    • 12 juli » Troonsafstand van koning Constantijn I van Griekenland.
    • 14 september » Na de revolutie in februari van 1917 wordt de republiek in Rusland uitgeroepen.
  • De temperatuur op 13 januari 1968 lag tussen -16,8 °C en -4,2 °C en was gemiddeld -10,3 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
    • 24 mei » De elektrische witkar van provo Luud Schimmelpennink maakt zijn eerste rit in Amsterdam.
    • 3 juni » Voetbalclub ADO wint de KNVB beker-finale van AFC Ajax.
    • 5 juni » Robert F. Kennedy wordt neergeschoten in het Ambassador Hotel in Los Angeles door Sirhan Sirhan. Hij overlijdt de volgende dag.
    • 21 augustus » Inval in Tsjecho-Slowakije door de Sovjet-Unie.
    • 21 september » Het eerste nummer van Amnesty's mensenrechtenmagazine Wordt Vervolgd verschijnt in Nederland.
    • 1 oktober » Het Ikazia Ziekenhuis in Rotterdam wordt geopend.
  • De temperatuur op 17 januari 1968 lag tussen 5,7 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 7,4 mm neerslag gedurende 5,4 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (12%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
    • 22 januari » Première van de musical Jacques Brel is alive and well and living in Paris in New York.
    • 7 maart » De BBC vertoont voor het eerst het nieuws in kleur.
    • 12 maart » Mauritius krijgt zelfbestuur maar blijft lid van het Gemenebest.
    • 14 oktober » De Amerikaanse atleet Jim Hines brengt het wereldrecord 100 m op 9,95 sec. Het is de eerste keer dat dit record elektronisch wordt vastgelegd.
    • 15 oktober » Sprintatlete Wyomia Tyus scherpt bij de Olympische Spelen in Mexico-Stad het wereldrecord op de 100 meter aan tot 11,08 seconden.
    • 31 december » 's Werelds eerste supersonische passagiersvliegtuig, de Tupolev Tu-144, maakt zijn eerste vlucht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Beentjes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beentjes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beentjes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beentjes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I45312.php : benaderd 25 februari 2026), "Petrus Beentjes (1888-1968)".