Stamboom Evertman » Aagje Bleeker (1867-1928)

Persoonlijke gegevens Aagje Bleeker 

  • Zij is geboren op 20 juli 1867 in Harenkarspel.
  • Zij is overleden op 28 februari 1928 in Heiloo, zij was toen 60 jaar oud.
    Aagje Bleeker
    Relatiesoort:
    Overledene
    Geslacht:
    Vrouw
    Geboorteplaats:
    Harenkarspel
    Leeftijd:
    60

    Vader:
    Jacob Bleeker
    Relatiesoort:
    Vader
    Geslacht:
    Man

    Moeder:
    Trijntje Jansen
    Relatiesoort:
    Moeder
    Geslacht:
    Vrouw

    Relatie:
    Hendrikus Johannes Overman
    Relatiesoort:
    Echtgenote

    Gebeurtenis:
    Overlijden
    Datum:
    dinsdag 28 februari 1928
    Gebeurtenisplaats:
    Heiloo

    Documenttype:
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling:
    Noord-Hollands ArchiefNoord-Hollands Archief
    Plaats instelling:
    Haarlem
    Collectiegebied:
    Noord-Holland
    Aktenummer:
    9
    Registratiedatum:
    29 februari 1928
    Akteplaats:
    Heiloo
  • Een kind van Jacob Bleeker en Trijntje Jansen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 augustus 2015.

Gezin van Aagje Bleeker

Zij is getrouwd met Hendrikus Johannes Overman.

Zij zijn getrouwd op 4 februari 1890 te Obdam, zij was toen 22 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Noord-Hollands Archief
Algemeen Toegangnr: 358
Inventarisnr: 89
Gemeente: Obdam
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 1
Datum: 04-02-1890
Bruidegom Hendrikus Johannes Overman
Leeftijd: 27
Geboorteplaats: Obdam
Bruid Aagje Bleeker
Leeftijd: 22
Geboorteplaats: Harenkarspel
Vader bruidegom Hendrikus Overman
Moeder bruidegom Catharina Groot
Vader bruid Jacob Bleeker
Moeder bruid Trijntje Jansen
Nadere informatie beroep bg.: schoenmaker; beroep vader bg.: schoenmaker; beroep vader bd.: arbeider

Bron Burgerlijke stand - Overlijden
Archieflocatie Noord-Hollands Archief
Algemeen Gemeente: Heerhugowaard
Soort akte: Overlijdensakte
Aktenummer: 6
Aangiftedatum: 06-02-1933
Overledene Hendrikus Johannes Overman
Geslacht: M
Overlijdensdatum: 05-02-1933
Leeftijd: 70
Overlijdensplaats: Heerhugowaard
Vader Hendrikus Johannes Overman
Moeder Catharina Groot
Partner Bregje van der Jagt
Relatie: wn
Nadere informatie Eerder weduwnaar van Agatha Bleeker.;geboortepl.:Obdam

Kind(eren):

  1. Jan Overman  1895-????


Notities over Aagje Bleeker

Geboorte:20 jul 1867 - Harenkarspel NH *
Overlijden:28 feb 1928 - Heiloo NH *
Ex-echtgenoot:Hendrikus Johannes Overman
Zoon:Hendrikus Johannes, Hein Overman

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aagje Bleeker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aagje Bleeker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aagje Bleeker

Jacob Bleeker
1827-????

Aagje Bleeker
1867-1928

1890
Jan Overman
1895-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 juli 1867 lag rond de 15,6 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 1 april » Singapore wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
    • 19 juni » In Santiago de Querétaro wordt keizer Maximiliaan van Mexico geëxecuteerd door een vuurpeloton.
    • 2 augustus » Oprichting van de Vlaamse muziekschool in Antwerpen, onder leiding van de componist Peter Benoit.
    • 9 september » Het groothertogdom Luxemburg wordt onafhankelijk van België
    • 28 september » Toronto wordt de hoofdstad van Canada.
    • 18 oktober » De Verenigde Staten kopen Alaska van Rusland.
  • De temperatuur op 4 februari 1890 lag rond de -2,9 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 3 juli » Idaho treedt als 43ste staat toe tot de VS.
    • 10 juli » Wyoming wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • 27 juli » Vincent van Gogh schiet zichzelf in de borst met een revolver. Aan zijn verwondingen overlijdt hij twee dagen later, op 29 juli.
    • 1 oktober » Het Yosemite National Park in de Amerikaanse staat Californië wordt opgericht.
    • 29 oktober » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen. Op 23 november van datzelfde jaar zou hij komen te overlijden.
    • 23 november » Koning Willem III sterft zonder mannelijke nakomelingen. Zijn enige dochter, de 10-jarige prinses Wilhelmina, volgt hem op als Koningin der Nederlanden, onder het regentschap van haar moeder, koningin Emma.
  • De temperatuur op 28 februari 1928 lag tussen 0,7 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 8,8 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 1 april » Oprichting van Van Doorne's AanhangwagenFabriek, later bekend als Van Doorne's AutomobielFabriek (DAF).
    • 7 juni » Karel Dubois, een kanunnik uit Roeselare, sticht de KSA als onderdeel van de Katholieke Actie (KA) en vervanger van de AKVS.
    • 12 juni » Sanatorium Zonnestraal in Hilversum wordt geopend.
    • 25 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Inter Zaprešić onder de naam NK Sava.
    • 9 augustus » Tijdens de Olympische Spelen in Amsterdam wint de Nederlandse gymnastiekploeg goud. Zij zijn de eerste Nederlandse vrouwelijke olympische kampioenen.
    • 19 september » Steamboat Willie van Walt Disney, de eerste tekenfilm met geluid, wordt vertoond met daarin voor het eerst Mickey Mouse.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bleeker

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bleeker.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bleeker.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bleeker (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I41008.php : benaderd 15 januari 2026), "Aagje Bleeker (1867-1928)".