Stamboom Evertman » Pierre Florack (1894-????)

Persoonlijke gegevens Pierre Florack 


Gezin van Pierre Florack

Hij is getrouwd met Cornelia Frederika Anna Müller.

Zij zijn getrouwd op 25 september 1919 te Amsterdam, hij was toen 25 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Noord-Hollands Archief
Algemeen Gemeente: Amsterdam
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: reg.5I;fol.1v
Datum: 25-09-1919
Bruidegom Pierre Florack
Leeftijd: 25
Geboorteplaats: Maastricht
Bruid Cornelia Frederika Anna Muller
Leeftijd: 24
Geboorteplaats: Amsterdam
Vader bruidegom Hendrik David Florack
Moeder bruidegom Anna Christina Stevens
Vader bruid Petrus Josephus Muller
Moeder bruid Anna Christina Voest
Nadere informatie Echtscheiding 21-11-1930.;beroep Bg.:kelner;beroep vader Bd.:kantoorbediende

Het echtpaar is gescheiden 21 november 1930 te Amsterdam.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pierre Florack?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pierre Florack

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pierre Florack


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 september 1919 lag tussen 11,9 °C en 15,6 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 1,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 23 maart » Benito Mussolini richt de fascistische partij op.
    • 14 juni » Alcock en Brown vliegen als eersten non-stop over de Atlantische Oceaan.
    • 15 juni » John Alcock en Arthur Whitton-Brown vliegen non-stop van Newfoundland over de Atlantische Oceaan naar Ierland.
    • 11 augustus » Friedrich Ebert, de eerste president van de nieuwe Duitse Republiek tekent de grondwet: de Weimarrepubliek is een feit.
    • 16 oktober » Inwijding van de Sacré-Cœurbasiliek in Parijs door kardinaal Léon-Adolphe Amette.
    • 20 oktober » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Ceahlăul Piatra Neamț.

Over de familienaam Florack

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Florack.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Florack.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Florack (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I40717.php : benaderd 10 januari 2026), "Pierre Florack (1894-????)".