Stamboom Evertman » Lodewijk Vermeulen (1869-1905)

Persoonlijke gegevens Lodewijk Vermeulen 

  • Hij is geboren op 11 januari 1869 in Haarlemmermeer.
    Lodewijk Vermeulen
    Relatiesoort:
    Kind

    Moeder:
    Jacomijntje de Vogel
    Relatiesoort:
    Moeder
    Geslacht:
    Vrouw

    Vader:
    Arie Vermeulen
    Relatiesoort:
    Vader
    Geslacht:
    Man

    Gebeurtenis:
    Geboorte
    Datum:
    maandag 11 januari 1869
    Gebeurtenisplaats:
    Haarlemmermeer

    Documenttype:
    BS Geboorte
    Erfgoedinstelling:
    Noord-Hollands ArchiefNoord-Hollands Archief
    Plaats instelling:
    Haarlem
    Collectiegebied:
    Noord-Holland
    Aktenummer:
    13
    Registratiedatum:
    1869
    Akteplaats:
    Haarlemmermeer
  • Hij is overleden op 2 mei 1905 in Weltevreden, hij was toen 36 jaar oud.
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Noord-Hollands Archief
    Algemeen Gemeente: Den Helder
    Soort akte: Overlijdensakte
    Aktenummer: 292
    Aangiftedatum: 08-09-1905
    Overledene Lodewijk Vermeulen
    Geslacht: M
    Overlijdensdatum: 02-05-1905
    Leeftijd: 36
    Overlijdensplaats: Weltevreden
    Vader Arie Vermeulen
    Moeder Jacomijntje de Vogel
    Partner B.C. Vermeulen
    Relatie: et
    Nadere informatie geboortepl.:Haarlemmermeer
  • Een kind van Arie Vermeulen en Jacomijntje de Vogel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 november 2013.

Gezin van Lodewijk Vermeulen

Hij is getrouwd met Berendina Christina Jansen.

Zij zijn getrouwd op 29 januari 1902 te Amsterdam, hij was toen 33 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Noord-Hollands Archief
Algemeen Gemeente: Amsterdam
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: reg.4;fol.10v
Datum: 29-01-1902
Bruidegom Lodewijk Vermeulen
Leeftijd: 33
Geboorteplaats: Haarlemmermeer
Bruid Berndina Christina Jansen
Leeftijd: 25
Geboorteplaats: Amsterdam
Vader bruidegom Arie Vermeulen
Moeder bruidegom Jacomijntje de Vogel
Vader bruid Eduard Maximilianus Wijnandus Jansen
Moeder bruid Cornelia Margaretha van Eijk
Nadere informatie beroep Bg.:sergeant-kok bij de Marine;beroep vader Bg.:werkman;beroep vader Bd.:werkman

Notities over Lodewijk Vermeulen

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Noord-Hollands Archief
Algemeen Gemeente: Amsterdam
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: reg.4;fol.10v
Datum: 29-01-1902
Bruidegom Lodewijk Vermeulen
Leeftijd: 33
Geboorteplaats: Haarlemmermeer
Bruid Berndina Christina Jansen
Leeftijd: 25
Geboorteplaats: Amsterdam
Vader bruidegom Arie Vermeulen
Moeder bruidegom Jacomijntje de Vogel
Vader bruid Eduard Maximilianus Wijnandus Jansen
Moeder bruid Cornelia Margaretha van Eijk
Nadere informatie beroep Bg.:sergeant-kok bij de Marine;beroep vader Bg.:werkman;beroep vader Bd.:werkman

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lodewijk Vermeulen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lodewijk Vermeulen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lodewijk Vermeulen

Jan de Vogel
1802-1857

Lodewijk Vermeulen
1869-1905

1902

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 januari 1869 lag rond de 4,5 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd als 18e president van de Verenigde Staten
    • 6 april » Eerste octrooi op een plastic: celluloid.
    • 15 juni » John Wesley Hyatt Jr. en zijn broer Isaiah vinden celluloid uit
    • 17 november » In Egypte wordt het Suezkanaal geopend.
    • 22 november » In Dumbarton, Schotland wordt de klipper Cutty Sark te water gelaten. Het was een van de laatste klippers, en het is de enige klipper die nog bestaat.
    • 28 december » William Semple verkrijgt octrooi op kauwgom.
  • De temperatuur op 29 januari 1902 lag tussen -0,5 °C en 4,7 °C en was gemiddeld 2,4 °C. Er was 3,3 uur zonneschijn (37%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
    • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
    • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
    • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
    • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
    • 2 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Social de Deportes Rangers.
  • De temperatuur op 2 mei 1905 lag tussen 8,8 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 2,9 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 20 februari » Slag bij Mukden, een beslissende, grote veldslag in de Russisch-Japanse Oorlog, in Mantsjoerije.
    • 24 februari » In Zwitserland wordt de Simplontunnel voltooid.
    • 14 maart » Raymond Aron, Frans socioloog, politiek filosoof en journalist († 1983)
    • 22 april » Oprichting Vereniging tot behoud van Natuurmonumenten in Amsterdam. Het initiatief daartoe werd genomen door Jac. P. Thijsse.
    • 30 april » Het Nederlands voetbalelftal speelt zijn eerste officiële interland. België was de tegenstander. Na negentig minuten was de stand 1-1; Nederland won uiteindelijk met 4-1.
    • 21 november » Albert Einstein publiceert zijn massa-energierelatie E=mc² in de Annalen der Physik.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vermeulen


De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I40187.php : benaderd 27 februari 2026), "Lodewijk Vermeulen (1869-1905)".