Stamboom Evertman » Johannes Hendrik Bleeker (1895-????)

Persoonlijke gegevens Johannes Hendrik Bleeker 


Gezin van Johannes Hendrik Bleeker

Hij is getrouwd met Wihelmina Johanna Bredschneijder.

Zij zijn getrouwd op 25 juli 1918 te Amsterdam, hij was toen 23 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Noord-Hollands Archief
Algemeen Gemeente: Amsterdam
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: reg.4F;fol.14
Datum: 25-07-1918
Bruidegom Johannes Hendrik Bleeker
Leeftijd: 23
Geboorteplaats: Watergraafsmeer
Bruid Wilhelmina Johanna Bredschneijder
Leeftijd: 23
Geboorteplaats: Amsterdam
Vader bruidegom Pieter Bleeker
Moeder bruidegom Alida Nieman
Vader bruid Antonie Franciscus Bredschneijder
Moeder bruid Elisabeth Helena Vink
Nadere informatie beroep Bg.:magazijnknecht;beroep vader Bg.:schoenmaker;beroep vader Bd.:timmerman

II-bo Johannes Hendrik Bleeker is geboren op 8 april 1895 in Watergraafsmeer, zoon van Pieter Bleeker en Alida Nieman (zie VI-aa). Johannes is overleden.
Beroep:
nachtwaker NS
Johannes trouwde, 23 jaar oud, op 25 juli 1918 in Amsterdam met Wilhelmina Johanna Bredschneijder, 23 jaar oud. Wilhelmina is geboren op 6 oktober 1894 in Amsterdam, dochter van Antonie Franciscus Bredschneijder en Elisabeth Helena Vink. Wilhelmina is overleden.
Kind van Johannes en Wilhelmina:
1 Catharina Maria Bleeker, geboren op 5 augustus 1920 in Amsterdam.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Johannes Hendrik Bleeker

V-j Johannes Hendrik Bleeker is geboren op 8 april 1895 in Watergraafsmeer, zoon van Pieter Bleeker en Alida Nieman (zie IV-c). Johannes is overleden.
Beroep:
nachtwaker NS
Johannes trouwde, 23 jaar oud, op 25 juli 1918 in Amsterdam met Wilhelmina Johanna Bredschneijder, 23 jaar oud. Wilhelmina is geboren op 6 oktober 1894 in Amsterdam, dochter van Antonie Franciscus Bredschneijder en Elisabeth Helena Vink. Wilhelmina is overleden.
Kind van Johannes en Wilhelmina:
1 Catharina Maria Bleeker, geboren op 5 augustus 1920 in Amsterdam.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Hendrik Bleeker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Hendrik Bleeker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Hendrik Bleeker

Jan Bleeker
1818-????
Maatje Kamper
1824-1875
Alida Nieman
1869-1899

Johannes Hendrik Bleeker
1895-????

1918

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 april 1895 lag rond de 5,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 februari » De gebroeders Lumière verkrijgen in Parijs patent op hun cinematograaf.
    • 22 maart » Eerste film wordt gedraaid in een privévoorstelling van de gebroeders Lumière.
    • 7 mei » Aleksandr Popov demonstreert radiotelegrafie voor leden van de Russische Sociëteit Natuurkunde en Chemie.
    • 25 mei » Iers toneelschrijver en dichter Oscar Wilde wordt schuldig bevonden aan sodomie en moet voor twee jaar de gevangenis in.
    • 15 december » Oprichting van Eintracht Braunschweig, een Duitse voetbalclub uit Brunswijk.
    • 28 december » De Gebroeders Lumière tonen voor het eerst films aan een betalend publiek.
  • De temperatuur op 25 juli 1918 lag tussen 10,8 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 7,2 mm neerslag. Er was 8,7 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 17 maart » Bij het Overijsselse plaatsje Buurse wordt voor het eerst in Nederland zout aangeboord.
    • 28 oktober » Tsjecho-Slowakije wordt onafhankelijk van Oostenrijk-Hongarije.
    • 9 november » Novemberrevolution, de Duitse keizer Wilhelm II treedt gedwongen af, einde van het Duitse Keizerrijk; zowel de Duitse Republiek als de Radenrepubliek worden uitgeroepen.
    • 11 november » In de Eerste Wereldoorlog wordt een wapenstilstand bereikt.
    • 12 november » Geïnspireerd door de omwentelingen in Duitsland en Rusland roept de Nederlandse socialistische leider Pieter Jelles Troelstra op tot revolutie. Hij veroorzaakt paniek, maar krijgt geen bijval.
    • 12 november » Nederland verleent asiel aan de gevluchte Duitse keizer Wilhelm II.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bleeker

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bleeker.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bleeker.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bleeker (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I40101.php : benaderd 14 maart 2026), "Johannes Hendrik Bleeker (1895-????)".