Stamboom Evertman » Hendrikus Bernardus "Harry" Brandt (1894-1976)

Persoonlijke gegevens Hendrikus Bernardus "Harry" Brandt 


Gezin van Hendrikus Bernardus "Harry" Brandt

(1) Hij is getrouwd met Anna Timmerman.

Zij zijn getrouwd op 8 september 1915 te Amsterdam, hij was toen 21 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Noord-Hollands Archief
Algemeen Gemeente: Amsterdam
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: reg.6G;fol.2
Datum: 08-09-1915
Bruidegom Hendrikus Bernardus Brandt
Leeftijd: 21
Geboorteplaats: Zutphen
Bruid Anna Timmerman
Leeftijd: 23
Geboorteplaats: Middelburg
Vader bruidegom Hendrikus Bernardus Brandt
Moeder bruidegom Helena Maria Jakoba van Hilst
Vader bruid Izaak Timmerman
Moeder bruid Martina Klopmeijer
Nadere informatie beroep Bg.:broodbakker

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)


(2) Hij is getrouwd met Prijntje van der Noord.

Zij zijn getrouwd op 7 juni 1961 te Amsterdam, hij was toen 67 jaar oud.


Notities over Hendrikus Bernardus "Harry" Brandt

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Noord-Hollands Archief
Algemeen Gemeente: Amsterdam
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: reg.6G;fol.2
Datum: 08-09-1915
Bruidegom Hendrikus Bernardus Brandt
Leeftijd: 21
Geboorteplaats: Zutphen
Bruid Anna Timmerman
Leeftijd: 23
Geboorteplaats: Middelburg
Vader bruidegom Hendrikus Bernardus Brandt
Moeder bruidegom Helena Maria Jakoba van Hilst
Vader bruid Izaak Timmerman
Moeder bruid Martina Klopmeijer
Nadere informatie beroep Bg.:broodbakker

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrikus Bernardus "Harry" Brandt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrikus Bernardus "Harry" Brandt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrikus Bernardus Brandt


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 maart 1894 lag rond de 8,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
    • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
    • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
    • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
    • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
    • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
  • De temperatuur op 7 juni 1961 lag tussen 11,6 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (7%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Premier Patrice Lumumba van het voormalige Belgisch Kongo wordt vermoord.
    • 20 februari » Oprichting van het Aartsbisdom Addis Abeba in Ethiopië.
    • 24 mei » Cyprus wordt lid van de Raad van Europa.
    • 9 juni » In Turkije wordt een nieuwe grondwet van kracht met een tweekamerstelsel, die de militaire regering heeft aangenomen.
    • 6 augustus » Lancering van de Vostok 2 met aan boord German Titov.
    • 13 augustus » Op gezag van Walter Ulbricht en de Sovjetleider Nikita Chroesjtsjov worden in Berlijn, 's nachts, straten afgezet met prikkeldraad en militaire voertuigen.
  • De temperatuur op 29 januari 1976 lag tussen -9,6 °C en -3,1 °C en was gemiddeld -7,2 °C. Er was 7,4 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1976: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,7 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Een aardbeving in Guatemala eist 23.000 levens.
    • 18 mei » Justitie legt in overleg met minister van Agt beslag op de apparatuur van de abortuskliniek Bloemenhove in Heemstede.
    • 22 mei » Guy Thys wordt bondscoach van het Belgisch nationale voetbalteam.
    • 19 juli » Een vloedgolf overspoelt de Mexicaanse havenstad Tampico.
    • 20 juli » Het onbemande ruimtevaartuigje Viking 1 maakt een zachte landing op de planeet Mars.
    • 8 september » Het Nederlands voetbalelftal verslaat IJsland in Reykjavik met 1-0 in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1978 in Argentinië. Ruud Geels maakt in de 42ste minuut het enige doelpunt. Doelman Jan Ruiter (Anderlecht) maakt zijn debuut voor Oranje.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Brandt

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Brandt.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Brandt.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Brandt (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I39646.php : benaderd 2 maart 2026), "Hendrikus Bernardus "Harry" Brandt (1894-1976)".