Stamboom Evertman » Anton Hendrik Hendrikse (1871-????)

Persoonlijke gegevens Anton Hendrik Hendrikse 

  • Hij is geboren op 18 oktober 1871 in Middelburg.
    Geboorteakte Anton Hendrik Hendrikse, 18-10-1871
    Soort akte:

    Geboorteakte
    Aktedatum:

    18-10-1871
    Aktenummer:

    435
    Geboortedatum:

    18-10-1871
    Geboorteplaats:

    Middelburg
    Adres:

    Q 302
    Kind:

    Anton Hendrik Hendrikse
    Geslacht: Mannelijk
    Vader:

    Pieter Hendrikse
    Leeftijd: 33
    Beroep: pakhuisknecht
    Moeder:

    Cornelia Johanna Guiot
    Gemeente:

    Middelburg
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980, (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    MDB-G-1871
    Vindplaats:

    Zeeuws Archief
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 januari 2015.

Gezin van Anton Hendrik Hendrikse

Hij is getrouwd met Maria van den Dries.

Zij zijn getrouwd op 9 november 1894 te Middelburg, hij was toen 23 jaar oud.

Huwelijk Anton Hendrik Hendrikse en Maria van den Dries, 09-11-1894
Soort akte:

Huwelijksakte
Aktedatum:

09-11-1894
Aktenummer:

131
Huwelijksdatum:

09-11-1894
Huwelijksplaats:

Middelburg
Bruidegom:

Anton Hendrik Hendrikse
Geboorteplaats: Middelburg
Leeftijd: 23
Beroep: Telegraafbode
Bruid:

Maria van den Dries
Geboorteplaats: Heinkenszand
Leeftijd: 29
Beroep: Zonder
Vader bruidegom:

Pieter Hendrikse
Beroep: Agent van politie
Moeder bruidegom:

Cornelia Johanna Guiot
Beroep: Zonder
Vader bruid:

Johannes van den Dries
Beroep: Veldarbeider
Moeder bruid:

Adriana van 't Westeinde
Toegangsnummer:

25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
Gemeente:

Middelburg
Inventarisnummer:

MDB-H-1894

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anton Hendrik Hendrikse?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 oktober 1871 lag rond de 16,0 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De relatieve luchtvochtigheid was 73%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Frankrijk capituleert tijdens de Frans-Pruisische Oorlog.
    • 24 februari » Charles Darwin publiceert in Londen zijn Descent of Man (De afstamming van de mens).
    • 27 maart » In Edinburgh wordt de eerste officiële rugbyinterland uit de geschiedenis gespeeld. Schotland wint op Raeburn Place van Engeland.
    • 10 mei » Met het afsluiten van de Vrede van Frankfurt wordt de Frans-Pruisische Oorlog officieel beëindigd.
    • 10 november » Journalist Henry Morton Stanley ontdekte de vermiste Schotse zendeling David Livingstone in het Afrikaanse dorpje Ujiji, en sprak daarbij de later legendarische woorden "Dr. Livingstone, I presume?".
    • 24 december » eerste uitvoering van Aida, opera van Giuseppe Verdi, ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hendrikse


De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I34493.php : benaderd 29 januari 2026), "Anton Hendrik Hendrikse (1871-????)".