Stamboom Evertman » Johannes Jacobus Hamelink (1871-1942)

Persoonlijke gegevens Johannes Jacobus Hamelink 

  • Hij is geboren op 2 juli 1871 in Zaamslag.
    Geboorteakte Johannes Jacobus Hamelink, 02-07-1871
    Soort akte:

    Geboorteakte
    Aktedatum:

    03-07-1871
    Aktenummer:

    62
    Geboortedatum:

    02-07-1871
    Geboorteplaats:

    Zaamslag
    Kind:

    Johannes Jacobus Hamelink
    Geslacht: Mannelijk
    Vader:

    Johannes Jacobus Hamelink
    Moeder:

    Janneke Mensink
    Gemeente:

    Zaamslag
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980, (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    ZAA-G-1871
  • Hij is overleden op 26 november 1942 in Terneuzen, hij was toen 71 jaar oud.
    Overlijden Johannes Jacobus Hamelink, 26-11-1942
    Soort akte:

    Overlijdensakte
    Aktenummer:

    148
    Aktedatum:

    1942
    Gemeente:

    Terneuzen
    Overlijdensdatum:

    26-11-1942
    Overlijdensplaats:

    Terneuzen
    Overledene:

    Johannes Jacobus Hamelink
    Geboorteplaats: Zaamslag
    Geslacht: Mannelijk
    Burgerlijke staat: Weduwnaar
    Leeftijd: 71 jaar
    Beroep: Zonder
    Partner:

    Paulina Wiest
    Vader:

    Johannes Jacobus Hamelink
    Moeder:

    Janneke Mensink
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    TNZ-O-1942
  • Een kind van Johannes Jacobus Hamelink en Janneke Mensink
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 15 februari 2016.

Gezin van Johannes Jacobus Hamelink

Hij is getrouwd met Paulina Wiest.

Zij zijn getrouwd op 13 augustus 1891 te Terneuzen, hij was toen 20 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Jacobus Hamelink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Jacobus Hamelink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Jacobus Hamelink

Jan Hamelink
1793-1882

Johannes Jacobus Hamelink
1871-1942

1891

Paulina Wiest
1873-1937


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 juli 1871 lag rond de 16,9 °C. Er was 19 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Wilhelm I wordt de eerste keizer van het Duitse Keizerrijk.
    • 28 januari » Frankrijk capituleert tijdens de Frans-Pruisische Oorlog.
    • 27 maart » In Edinburgh wordt de eerste officiële rugbyinterland uit de geschiedenis gespeeld. Schotland wint op Raeburn Place van Engeland.
    • 29 maart » De Royal Albert Hall wordt geopend door koningin Victoria.
    • 10 november » Journalist Henry Morton Stanley ontdekte de vermiste Schotse zendeling David Livingstone in het Afrikaanse dorpje Ujiji, en sprak daarbij de later legendarische woorden "Dr. Livingstone, I presume?".
    • 24 december » eerste uitvoering van Aida, opera van Giuseppe Verdi, ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal.
  • De temperatuur op 13 augustus 1891 lag rond de 16,5 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Pim Mulier schaatst langs de elf Friese steden in een recordtijd van 13 uur.
    • 10 maart » Almon Strowger verkrijgt patent op de automatische telefooncentrale.
    • 15 juni » Verheffing van de Apostolische Vicariaten Noord-, Centraal- en Zuid-Japan tot het Aartsbisdom Tokio en de bisdommen Osaka en Nagasaki.
    • 21 augustus » In Nederland treedt het kabinet-Van Tienhoven aan, als opvolger van kabinet-Mackay.
    • 9 oktober » De première van het requiem van de Tsjechische componist Antonín Dvořák vindt plaats in Birmingham, Verenigd Koninkrijk .
    • 5 november » Marie Curie wordt aangesteld als docente fysica aan de Sorbonne – de eerste vrouw die ooit die positie bekleedde.
  • De temperatuur op 26 november 1942 lag tussen 3,6 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 2,7 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 10 februari » Glenn Miller ontvangt de eerste officiële gouden grammofoonplaat voor meer dan een miljoen verkopen.
    • 19 februari » Tweede Wereldoorlog: Ongeveer 150 Japanse oorlogsvliegtuigen vallen Darwin in Australië aan.
    • 28 februari » Hr. Ms. De Ruyter zinkt en Karel Doorman gaat met zijn schip ten onder.
    • 22 mei » Mexico verklaart de oorlog aan Duitsland, Italië en Japan.
    • 7 augustus » De Amerikanen landen op Guadalcanal wat de Slag om Guadalcanal inluidt.
    • 25 december » De Japanse onderzeeboot I 66 torpedeert ten noorden van Kuching de Nederlandse onderzeeboot K XVI waarbij alle 36 bemanningsleden om het leven komen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hamelink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hamelink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hamelink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hamelink (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I33616.php : benaderd 10 maart 2026), "Johannes Jacobus Hamelink (1871-1942)".