Stamboom Evertman » Johanna Antonia Feij (1897-1992)

Persoonlijke gegevens Johanna Antonia Feij 

  • Zij is geboren op 21 november 1897 in Vlissingen.
    Geboorteakte Johanna Antonia Feij, 21-11-1897
    Soort akte:

    Geboorteakte
    Aktedatum:

    22-11-1897
    Aktenummer:

    645
    Geboortedatum:

    21-11-1897
    Geboorteplaats:

    Vlissingen
    Adres:

    D 140
    Kind:

    Johanna Antonia Feij
    Geslacht: Vrouwelijk
    Vader:

    Johannes Francois Feij
    Leeftijd: 46
    Beroep: timmerman
    Moeder:

    Alberdina Johanna Janssen
    Beroep: zonder
    Gemeente:

    Vlissingen
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    VLI-G-1897
  • Zij is overleden op 15 maart 1992 in Middelburg, zij was toen 94 jaar oud.
    Johanna Antonia Feij
    Overledene:

    Johanna Antonia Feij
    Burgerlijke staat: weduwe
    Leeftijd: 94 jaar
    Partner:

    Leendert de Bad
    Overlijdensplaats:

    Middelburg
    Overlijdensdatum:

    15-3-1992
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 juni 2013.

Gezin van Johanna Antonia Feij

Zij is getrouwd met Leendert de Bad.

Zij zijn getrouwd op 30 juli 1920 te Vlissingen, zij was toen 22 jaar oud.

Huwelijk Leendert de Bad en Johanna Antonia Feij, 30-07-1920
Soort akte:

Huwelijksakte
Aktedatum:

30-07-1920
Aktenummer:

129
Huwelijksdatum:

30-07-1920
Huwelijksplaats:

Vlissingen
Bruidegom:

Leendert de Bad
Geboorteplaats: Kattendijke
Leeftijd: 26
Beroep: Agent van politie
Bruid:

Johanna Antonia Feij
Geboorteplaats: Vlissingen
Leeftijd: 22
Beroep: Zonder
Vader bruidegom:

Jan de Bad
Beroep: Werkman
Moeder bruidegom:

Johanna Geense
Beroep: Zonder
Vader bruid:

Johannes Francois Feij
Beroep: Zonder
Moeder bruid:

Alberdina Johanna Janssen
Toegangsnummer:

25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
Gemeente:

Vlissingen
Inventarisnummer:

VLI-H-1920

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Antonia Feij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 november 1897 lag rond de 4,2 °C. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Brooklyn gaat samen met New York.
    • 18 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Unión Española
    • 12 juni » Karl Elsener vraagt octrooi aan op het Zwitsers zakmes (Original Offiziersmesser).
    • 30 oktober » In café de Kruif aan de Houttuinen in Delft wordt de 'Delftsche Studenten Bond' opgericht.
    • 31 oktober » Frankrijk eist het atol Bassas da India op.
    • 28 december » Het toneelstuk Cyrano de Bergerac van Edmond Rostand gaat in première.
  • De temperatuur op 15 maart 1992 lag tussen 2,7 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (14%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 27 februari » De topconferentie over drugs van de Verenigde Staten en zes Latijns-Amerikaanse landen wordt in het Texaanse San Antonio beëindigd met een oproep tot verheviging van de strijd tegen verdovende middelen.
    • 8 juli » In Uithoorn ontploft door een verkeerd mengsel een ketel van teerfabriek Cindu. Drie brandweermensen overlijden; elf mensen raken gewond.
    • 29 juli » Poging tot staatsgreep in Madagaskar mislukt.
    • 20 oktober » Het Argentijns voetbalelftal wint de eerste editie van de Confederations Cup door in de finale gastland Saoedi-Arabië met 3-1 te verslaan.
    • 4 december » Amerikaanse soldaten worden naar Somalië gestuurd.
    • 31 december » Een uitslaande brand verwoest een bibliotheek aan de Martinus Nijhofflaan in Delft. De schade wordt geschat op 2,5 miljoen gulden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Feij

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Feij.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Feij.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Feij (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I33383.php : benaderd 19 januari 2026), "Johanna Antonia Feij (1897-1992)".