Stamboom Evertman » Catharina Dirkje Marcusse (1855-????)

Persoonlijke gegevens Catharina Dirkje Marcusse 


Gezin van Catharina Dirkje Marcusse

Zij is getrouwd met Adriaan Spruit.

Zij zijn getrouwd op 21 november 1877 te Wissenkerke, zij was toen 22 jaar oud.

Huwelijk Adriaan Spruit en Catharina Dirkje Marcusse, 21-11-1877
Soort akte:

Huwelijksakte
Aktedatum:

21-11-1877
Aktenummer:

24
Huwelijksdatum:

21-11-1877
Huwelijksplaats:

Wissenkerke
Bruidegom:

Adriaan Spruit
Geboorteplaats: Wolphaartsdijk
Leeftijd: 21
Beroep: Broodbakker
Bruid:

Catharina Dirkje Marcusse
Geboorteplaats: Wissenkerke
Leeftijd: 22
Beroep: Zonder
Vader bruidegom:

Marinus Spruit
Beroep: Winkelier
Moeder bruidegom:

Cornelia de Lange
Beroep: Zonder
Vader bruid:

Jacob Marcusse
Beroep: Landbouwer
Moeder bruid:

Anna Sandrina de Regt
Toegangsnummer:

25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
Gemeente:

Wissenkerke
Inventarisnummer:

WKN-H-1877

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Dirkje Marcusse?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina Dirkje Marcusse

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Dirkje Marcusse

Catharina Dirkje Marcusse
1855-????

1877

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 november 1877 lag rond de 5,3 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 17 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuiden. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Koningin Victoria wordt uitgeroepen tot keizerin van India.
    • 13 juni » Lodewijk IV van Hessen-Darmstadt volgt zijn overleden oom Lodewijk III van Hessen-Darmstadt op als groothertog van Hessen.
    • 11 augustus » Asaph Hall ontdekt twee manen van Mars, Phobos en Deimos.
    • 15 augustus » In hun uitvindersvete behaalt Edison toch nog een kleine overwinning op Bell: door Edisons toedoen op deze dag zeggen we tegenwoordig "hallo" als begroeting aan de telefoon en niet "ahoy" (Bells keuze).
    • 2 december » Voor het eerst wordt zuurstof vloeibaar gemaakt, door Louis-Paul Cailletet.
    • 6 december » De eerste editie van The Washington Post verschijnt.

Over de familienaam Marcusse

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Marcusse.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Marcusse.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Marcusse (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I32971.php : benaderd 14 januari 2026), "Catharina Dirkje Marcusse (1855-????)".