Stamboom Evertman » Abraham Haak (1878-????)

Persoonlijke gegevens Abraham Haak 

  • Hij is geboren op 26 april 1878 in Oostburg.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 maart 2012.

Gezin van Abraham Haak

Hij is getrouwd met Dina de Reu.

Zij zijn getrouwd op 9 mei 1901 te Groede, hij was toen 23 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Zeeuws Archief
Algemeen Toegangnr: 25.40
Gemeente: Groede
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 8
Datum: 09-05-1901
Bruidegom Abraham Haak
Leeftijd: 23
Geboorteplaats: Oostburg
Bruid Dina de Reu
Leeftijd: 19
Geboorteplaats: Groede
Vader bruidegom Adriaan Haak
Moeder bruidegom Janneke Fremouw
Vader bruid Jannis Johannes de Reu
Moeder bruid Adriana Lagasse

Kind(eren):

  1. Janneke Haak  1901-
  2. Adriaan Haak  1907-
  3. Adriana Haak  1908-
  4. Jannis Haak  1910-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Abraham Haak?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Abraham Haak

Abraham Haak
1878-????

1901

Dina de Reu
1882-????

Janneke Haak
1901-????
Adriaan Haak
1907-????
Adriana Haak
1908-????
Jannis Haak
1910-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 april 1878 lag rond de 12,2 °C. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 57%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Thomas Edison verkrijgt een octrooi op de fonograaf.
    • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
    • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
    • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
    • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
    • 13 juli » Het Congres van Berlijn maakt Servië onafhankelijk.
  • De temperatuur op 9 mei 1901 lag tussen 4,5 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 5,0 uur zonneschijn (33%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 28 april » Oprichting van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
    • 14 september » De Amerikaanse president William McKinley sterft aan schotwonden, toegebracht door een anarchist; Theodore Roosevelt wordt de 26e president van de Verenigde Staten.
    • 14 september » Drie wetenschappers vinden aan de oevers van de rivier Berezovka in Siberië een buitengewoon volledig lichaam van een mammoet.
    • 28 november » Vergaan van het vrachtschip Mesacria op de Noordzee, 11 doden. In diezelfde storm slaan op de loodskotter Eems no. 2 door een zware zee 6 bemanningsleden over boord.
    • 10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.
    • 20 december » In Stockholm wordt de eerste Nobelprijs uitgereikt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Haak

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Haak.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Haak.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Haak (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I32896.php : benaderd 16 januari 2026), "Abraham Haak (1878-????)".