Stamboom Evertman » Elizabeth van Butseler

Persoonlijke gegevens Elizabeth van Butseler 


    Gezin van Elizabeth van Butseler

    Zij is getrouwd met Louis Vinje.

    Zij zijn getrouwd.


    Kind(eren):

    1. Neeltje Vinje  1777-1845
    2. Jacoba Vinje  1778-1849 
    3. Dina Vinje  1781-1826
    4. Jannis Vinje  1781-????

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elizabeth van Butseler?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Elizabeth van Butseler

    Elizabeth van Butseler
    ????-


    Louis Vinje
    1740-????

    Neeltje Vinje
    1777-1845
    Jacoba Vinje
    1778-1849
    Dina Vinje
    1781-1826
    Jannis Vinje
    1781-????

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Butseler


    De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I31677.php : benaderd 21 januari 2026), "Elizabeth van Butseler".