Stamboom Evertman » Jacoba Johanna Reijnhout (1802-1873)

Persoonlijke gegevens Jacoba Johanna Reijnhout 

  • Zij is geboren in het jaar 1802 in Goes.
  • Zij is overleden op 19 oktober 1873 in Terneuzen, zij was toen 71 jaar oud.
    Jacoba Johanna Reijnhout

    Overledene op zondag 19 oktober 1873 Terneuzen

    Aktejaar (year) : 1873
    Aktenummer (number) : 61
    Overleden op (died on) : 19-10-1873
    Overleden te (died in) : Terneuzen
    Jacoba Johanna Reijnhout
    Leeftijd bij overlijden (age) : 71 jaar
    Geslacht (gender) : vrouwelijk
    Burgerlijke staat (marital status) : weduwe
    Beroep (occupation) : werkvrouw
    Geboorteplaats (place of birth) : Goes
    PARTNER : Hubregt van Kerkfoort
    VADER (father) : Jacobus Reijnhout
    MOEDER (mother) : Amelina Goeree
    Opmerking (note) : Weduwe van Pieter Sponselee
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 augustus 2011.

Gezin van Jacoba Johanna Reijnhout

(1) Zij is getrouwd met Pieter Sponzelee.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Josephus Sponzelee  1824-1853
  2. Johannes Sponzelee  1825-1825
  3. Amelina Sponzelee  1829-1829
  4. Cornelia Sponzelee  1837-1837
  5. Pieter Sponzelee  1841-1841


(2) Zij is getrouwd met Hubregt van Kerkfoort.

Zij zijn getrouwd op 8 maart 1849 te Terneuzen, zij was toen 47 jaar oud.

Jacoba Johanna Reijnhout

Bruid op donderdag 8 maart 1849 Terneuzen

Gemeente : Terneuzen
Aktenummer (number) : 8
Aktedatum (date) : 08-03-1849
BRUIDEGOM : Hubrecht van Kerkfoort
Leeftijd (age) : 49 jaar
Geboorteplaats (place of birth) : Terneuzen
Beroep (occupation) : Werkman
BRUID : Jacoba Johanna Reijnhout
Leeftijd (age) : 47 jaar
Geboorteplaats (place of birth) : Goes
Beroep (occupation) : Dagloonster
VADER BRUIDEGOM (father bridegroom) : Geerard van Kerkfoort
MOEDER BRUIDEGOM (mother bridegroom) : Franciena Verheule
VADER BRUID (father bride) : Jacobus Reijnhout
Beroep (occupation) : Zonder
MOEDER BRUID (mother bride) : Amelina Gooree
Opmerking (note) : Bgm wdnr van Neeltje v.d.Gouwe, brd wed van Pieter Sponsele,de datum niet gegeven

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Johanna Reijnhout?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Johanna Reijnhout

Jacoba Johanna Reijnhout
1802-1873

(1) 
(2) 1849

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 maart 1849 lag rond de 6,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-noord-westen. Typering van het weer: betrokken. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • Van 21 november 1848 tot 1 november 1849 was er in Nederland het kabinet De Kempenaer - Donker Curtius met als eerste ministers Mr. J.M. de Kempenaer (conservatief-liberaal) en Mr. D. Donker Curtius (conservatief-liberaal).
  • Van 1 november 1849 tot 19 april 1853 was er in Nederland het kabinet Thorbecke I met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1849: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Er wordt gezegd dat David Rice Atchison voor 1 dag president is geweest van de Verenigde Staten.
    • 5 maart » Zachary Taylor wordt beëdigd als 12e President van de Verenigde Staten
    • 5 juni » De Deense grondwet wordt getekend.
    • 1 juli » De eerste Belgische postzegel wordt uitgegeven, deze draagt de beeltenis van koning Leopold I.
    • 31 juli » Benjamin Chambers vindt het achterladerkanon uit.
    • 22 december » De executie van Fjodor Dostojevski wordt op het laatste moment afgeblazen.
  • De temperatuur op 19 oktober 1873 lag rond de 13,5 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noorden. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Japan gaat over op de gregoriaanse kalender.
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 1 april » Het Britse stoomschip Atlantic zinkt voor de kust van Nova Scotia, 547 mensen komen om.
    • 20 mei » Levi Strauss en Jacob Davis krijgen patent op de spijkerbroek.
    • 21 juli » In Adair, Iowa beroven Jesse James en de James-Younger gang een trein. Dit is de eerste succesvolle treinberoving in het westen van de Verenigde Staten. In totaal US$3,000 werd gestolen van de Rock Island Express.
    • 27 oktober » Joseph Glidden vraagt octrooi aan op prikkeldraad.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Reijnhout


De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I31232.php : benaderd 29 januari 2026), "Jacoba Johanna Reijnhout (1802-1873)".