Stamboom Evertman » Neeltje Davidse (1908-1985)

Persoonlijke gegevens Neeltje Davidse 

  • Zij is geboren op 27 juni 1908 in Sint Laurens.
    Geboorteakte Neeltje Davidse, 27-06-1908
    Soort akte:

    Geboorteakte
    Aktedatum:

    29-06-1908
    Aktenummer:

    11
    Geboortedatum:

    27-06-1908
    Geboorteplaats:

    Sint Laurens
    Kind:

    Neeltje Davidse
    Geslacht: Vrouwelijk
    Vader:

    Pieter Willem Davidse
    Moeder:

    Jacoba Prina Abrahamse
    Gemeente:

    Sint Laurens
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    SLA-G-1908
  • Zij is overleden op 14 september 1985, zij was toen 77 jaar oud.
  • Een kind van Pieter Willem Davidse en Jacoba Prina Abrahamse
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 mei 2013.

Gezin van Neeltje Davidse

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Neeltje Davidse?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Neeltje Davidse

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Neeltje Davidse

Neeltje Davidse
1908-1985


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 juni 1908 lag tussen 12,5 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was 6,7 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Op de rijksmarinewerf wordt de kiel gelegd van het pantserschip De Zeven Provinciën.
    • 27 mei » Royal Sporting club Anderlecht wordt gesticht door Charles Roos
    • 15 september » Explosie in stoomketel van kolenmijn Laura te Eygelshoven, 7 doden.
    • 1 oktober » De eerste T-Ford loopt van de band.
    • 5 oktober » Het autonome vorstendom Bulgarije verklaart zich onafhankelijk van het Osmaanse rijk.
    • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
  • De temperatuur op 14 september 1985 lag tussen 4,8 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 2,4 uur zonneschijn (19%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 2 januari » De musical Annie wordt voor de 2377e en laatste keer opgevoerd op Broadway.
    • 17 maart » Meer dan 100.000 mensen betogen tegen de stationering van Amerikaanse kruisraketten in België
    • 25 juli » Acteur Rock Hudson maakt bekend dat hij aan aids lijdt.
    • 30 augustus » De later met een Gouden Kalf bekroonde film Flesh & Blood van de Nederlandse regisseur Paul Verhoeven gaat in première.
    • 14 september » De eerste aflevering van de tekenfilmreeks "De avonturen van de Gummi Beren".
    • 13 oktober » In België zijn er provincieraadsverkiezingen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Davidse

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Davidse.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Davidse.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Davidse (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I30418.php : benaderd 20 januari 2026), "Neeltje Davidse (1908-1985)".