Stamboom Evertman » Johanna van de Volkere (1799-1873)

Persoonlijke gegevens Johanna van de Volkere 

  • Zij is geboren in het jaar 1799 in Goes.
  • Zij is overleden op 2 april 1873 in Middelburg, zij was toen 74 jaar oud.
    Overlijden Johanna van de Volkere, 2-4-1873
    Soort akte:

    Overlijdensakte
    Aktenummer:

    127
    Aktedatum:

    1873
    Gemeente:

    Middelburg
    Overlijdensdatum:

    2-4-1873
    Overlijdensplaats:

    Middelburg
    Overledene:

    Johanna van de Volkere
    Geboorteplaats: Goes
    Geslacht: Vrouwelijk
    Burgerlijke staat: Weduwe
    Leeftijd: 74 jaar
    Beroep: Zonder
    Partner:

    Jacobus Dingenis Rommael
    Vader:

    Cornelis van de Volkere
    Moeder:

    Neeltje Stroosnijder
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    MDB-O-1873
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 september 2013.

Gezin van Johanna van de Volkere

Zij is getrouwd met Jacobus Dingenis Rommael.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Jacobus Rommael  1831-1881 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna van de Volkere?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna van de Volkere

Johanna van de Volkere
1799-1873



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 april 1873 lag rond de 16,2 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 54%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Armauer Hansen ontdekt de bacil die verantwoordelijk is voor de ziekte lepra
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 26 maart » Nederland stelt de sultan van Atjeh een ultimatum, zie Atjehoorlog.
    • 1 april » Het Britse stoomschip Atlantic zinkt voor de kust van Nova Scotia, 547 mensen komen om.
    • 21 juli » In Adair, Iowa beroven Jesse James en de James-Younger gang een trein. Dit is de eerste succesvolle treinberoving in het westen van de Verenigde Staten. In totaal US$3,000 werd gestolen van de Rock Island Express.
    • 27 oktober » Joseph Glidden vraagt octrooi aan op prikkeldraad.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Volkere


De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I29454.php : benaderd 14 januari 2026), "Johanna van de Volkere (1799-1873)".