Stamboom Evertman » Lammechien Bonnes (1858-????)

Persoonlijke gegevens Lammechien Bonnes 

  • Zij is geboren op 5 februari 1858 in Gasselternijveen.
    Lammechien Bonnes
    Geslacht:
    Vrouw
    Geboortedatum:
    vrijdag 5 februari 1858

    Vader:
    Johannes Bonnes
    Geslacht:
    Man
    Leeftijd:
    24
    Beroep:
    Molenaar

    Moeder:
    Marchien van Veen
    Geslacht:
    Vrouw
    Beroep:
    zonder

    Gebeurtenis:
    Geboorte
    Gebeurtenisplaats:
    Gasselternijveen (Gasselte)

    Documenttype:
    BS Geboorte
    Erfgoedinstelling:
    Drents ArchiefDrents Archief
    Plaats instelling:
    Assen
    Collectiegebied:
    Drenthe
    Archief:
    0165.011
    Registratienummer:
    1858
    Aktenummer:
    9
    Registratiedatum:
    5 februari 1858
    Akteplaats:
    Gasselte
    Aktesoort:
    Geboorte
  • Een kind van Johannes Bonnes en Marchien van Veen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 juli 2015.

Gezin van Lammechien Bonnes

(1) Zij is getrouwd met Roelof Jeulen.

Zij zijn getrouwd op 26 januari 1878 te Meppel, zij was toen 19 jaar oud.

Roelof Jeulen
Geboorteplaats:
Meppel
Leeftijd:
25
Beroep:
Schilder

Vader bruidegom:
Albertus Jeulen

Moeder bruidegom:
Rinske Jans Bakker

Bruid:
Lammechien Bonnes
Geboorteplaats:
Gasselternijveen (Gasselte)
Leeftijd:
19
Beroep:
zonder

Vader bruid:
Johannes Bonnes
Beroep:
houtzaagmolenaarskn.

Moeder bruid:
Marchien van Veen
Beroep:
zonder

Gebeurtenis:
Huwelijk
Datum:
zaterdag 26 januari 1878
Gebeurtenisplaats:
Meppel

Documenttype:
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling:
Drents ArchiefDrents Archief
Plaats instelling:
Assen
Collectiegebied:
Drenthe
Archief:
0166.015
Registratienummer:
1878
Aktenummer:
4
Registratiedatum:
26 januari 1878
Akteplaats:
Meppel
Aktesoort:
Huwelijk
Opmerking:
vader bruidegom overleden; moeder bruidegom overleden

(2) Zij is getrouwd met Wijnandus Wilhelm Koch.

Zij zijn getrouwd op 16 mei 1889 te Amsterdam, zij was toen 31 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Noord-Hollands Archief
Algemeen Gemeente: Amsterdam
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: reg.11;fol.18
Datum: 16-05-1889
Bruidegom Wijnandus Wilhelm Koch
Leeftijd: 31
Geboorteplaats: Amsterdam
Bruid Lammechien Bonnes
Leeftijd: 31
Geboorteplaats: Gasselte
Vader bruidegom Gerrit Koch
Moeder bruidegom Wilmina Wimmers
Vader bruid Johannes Bonnes
Moeder bruid Marchien van Veen
Nadere informatie Weduwe van Roelof Jeulen.;beroep Bg.:smid;beroep Bd.:dienstbode;beroep vader Bd.:koopman

Kind(eren):

  1. Gerrit Koch  1890-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lammechien Bonnes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lammechien Bonnes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lammechien Bonnes

Lammechien Bonnes
1858-????

(1) 1878

Roelof Jeulen
1852-????

(2) 1889
Gerrit Koch
1890-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 februari 1858 lag rond de 3,1 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 1.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • Van 1 juli 1856 tot 18 maart 1858 was er in Nederland het kabinet Van der Brugghen met als eerste minister Mr. J.L.L. van der Brugghen (protestant).
  • Van 18 maart 1858 tot 23 februari 1860 was er in Nederland het kabinet Rochussen - Van Bosse met als eerste ministers J.J. Rochussen (conservatief-liberaal) en Mr. P.P. van Bosse (liberaal).
  • In het jaar 1858: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 11 februari » In Lourdes zou in een grot voor de eerste maal de Maagd Maria aan Bernadette Soubirous zijn verschenen. Dit leidde tot het ontstaan van een van de grootste katholieke bedevaartsoorden.
    • 30 maart » Hymen L. Lipman patenteert het potlood met gummetje aan het eind.
    • 1 juli » De evolutietheorie van Charles Darwin en Alfred Russel Wallace wordt gepubliceerd door de Linnaean Society van Londen.
    • 21 juli » Ontmoeting van Plombières tussen de Franse keizer Napoleon III en en graaf Camillo Benso di Cavour, de eerste minister van Piëmont-Sardinië.
    • 3 augustus » Eerste kabeltelegrammen tussen Amerika en Europa.
    • 16 augustus » De eerste trans-Atlantische telegraafkabel wordt in gebruik genomen, waarbij koningin Victoria een felicitatietelegram verstuurt aan president James Buchanan.
  • De temperatuur op 16 mei 1889 lag rond de 14,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Herman Hollerith krijgt octrooi op de tabelleermachine.
    • 4 maart » Benjamin Harrison wordt beëdigd als 23e president van de Verenigde Staten
    • 3 april » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen.
    • 24 mei » Paus Leo XIII benoemt zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Petrus Lambertus Goossens.
    • 6 september » In Antwerpen ontploft de patroonfabriek Corvilain. Er vallen 95 slachtoffers.
    • 11 november » Washington wordt een staat van de Verenigde Staten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bonnes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bonnes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bonnes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bonnes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I28615.php : benaderd 11 januari 2026), "Lammechien Bonnes (1858-????)".