Stamboom Evertman » Sara Adriana van Hoorn (1903-1985)

Persoonlijke gegevens Sara Adriana van Hoorn 

  • Zij is geboren op 26 november 1903 in Retrachement.
  • Zij is overleden op 31 juli 1985 in Sluis, zij was toen 81 jaar oud.
    Bericht uit de krant van het overlijden van Sara Adriana van Hoorn, overleden op 31-07-1985
    Overledene:

    Sara Adriana van Hoorn
    Burgerlijke staat: Weduwe
    Leeftijd: 82 jaar
    Partner:

    P.F.J. Descamps
    Overlijdensplaats:

    Sluis
    Overlijdensdatum:

    31-07-1985
    Opmerkingen:

    Weduwe sinds 1968
    Prijs fotokopie:

    Een fotokopie of scan moet u bestellen bij het Genealogisch Centrum Zeeland, via (XXXXX@XXXX.XXX) Tarief € 2,00. Donateurs van het centrum krijgen korting!
    Toegangsnummer:

    992 Genealogisch Centrum Zeeland (GCZ)
    Inventarisnummer:

    OVB-H
    Vindplaats:

    Zeeuws Archief
  • Een kind van Abraham van Hoorn en Maria van Melle
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 april 2015.

Gezin van Sara Adriana van Hoorn

Zij is getrouwd met Petrus Franciscus Josephus Descamps.

Zij zijn getrouwd op 14 mei 1925 te Retrachement, zij was toen 21 jaar oud.

Abraham van Hoorn

Vader bruid op donderdag 14 mei 1925 Retranchement

Gemeente : Retranchement
Aktenummer (number) : 3
Aktedatum (date) : 14-05-1925
BRUIDEGOM : Petrus Franciscus Josephus Descamps
Leeftijd (age) : 27 jaar
Geboorteplaats (place of birth) : Sluis
Beroep (occupation) : Werkman
BRUID : Sara Adriana van Hoorn
Leeftijd (age) : 21 jaar
Geboorteplaats (place of birth) : Retranchement
Beroep (occupation) : Zonder
VADER BRUIDEGOM (father bridegroom) : Franciscus Descamps
Beroep (occupation) : Werkman
MOEDER BRUIDEGOM (mother bridegroom) : Amelia Garnaeij
Beroep (occupation) : Zonder
VADER BRUID (father bride) : Abraham van Hoorn
Beroep (occupation) : Veldarbeider
MOEDER BRUID (mother bride) : Maria van Melle
Beroep (occupation) : Zonder

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sara Adriana van Hoorn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sara Adriana van Hoorn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sara Adriana van Hoorn

van NN
????-

Sara Adriana van Hoorn
1903-1985

1925

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 november 1903 lag tussen -0,2 °C en 5,7 °C en was gemiddeld 2,7 °C. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Cuba verhuurt Guantanamo Bay "voor de eeuwigheid" aan de Verenigde Staten.
    • 3 mei » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Heracles Almelo
    • 1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
    • 2 augustus » Onsuccesvolle opstand van de Macedoniërs tegen het Ottomaanse Rijk.
    • 15 september » Drie schepen uit Arnemuiden vergaan tijdens stormweer, 10 vissers verdrinken.
    • 1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
  • De temperatuur op 14 mei 1925 lag tussen 7,9 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 13,0 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch visitator in Bulgarije.
    • 13 maart » In Tennessee verbiedt een wet het leren van evolutie op school.
    • 1 mei » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Barcelona Sporting Club.
    • 21 mei » Heiligverklaring en uitroeping tot kerkleraar van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
    • 26 juli » De Belg André Massaux vestigt een nieuw wereldrecord zweefvliegen (duurvlucht) door 10 uur en 41 minuten in de lucht te blijven.
    • 24 december » Benito Mussolini krijgt alle macht in Italië.
  • De temperatuur op 31 juli 1985 lag tussen 11,6 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,6 uur zonneschijn (17%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 1 februari » De Europese Gemeenschap verliest meer dan de helft van haar grondgebied als Groenland zich ervan losmaakt.
    • 25 mei » Doordat een tyfoon met windkracht 12 om ongeveer 3 uur 's nachts langs de kust van Bangladesh raast, komen grote gebieden onder water te staan.
    • 21 juli » De Franse wielrenner Bernard Hinault wint voor de vijfde en laatste keer de Ronde van Frankrijk.
    • 25 juli » Acteur Rock Hudson maakt bekend dat hij aan aids lijdt.
    • 4 september » Het Nederlands voetbalelftal bereidt zich voor op de play-offs tegen België en verslaat Bulgarije. Rob de Wit maakt in Heerenveen het enige doelpunt voor Oranje. Ernie Brandts (28ste) en Huub Stevens (18de) spelen hun laatste interland.
    • 26 oktober » Demonstranten keren in de Haagse Houtrusthallen premier Lubbers de rug toe als hij een toespraak wil houden na het aanbieden van miljoenen handtekeningen tegen de plaatsing van kruisraketten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Hoorn


De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I25177.php : benaderd 24 januari 2026), "Sara Adriana van Hoorn (1903-1985)".