Stamboom Evertman » Celina Felemina Delnad (1910-1913)

Persoonlijke gegevens Celina Felemina Delnad 

  • Zij is geboren op 16 oktober 1910 in Schoondijke.
    Geboorteakte Celina Phelomina Delnad, 16-10-1910
    Soort akte:

    Geboorteakte
    Aktedatum:

    17-10-1910
    Aktenummer:

    48
    Geboortedatum:

    16-10-1910
    Geboorteplaats:

    Schoondijke
    Kind:

    Celina Phelomina Delnad
    Geslacht: Vrouwelijk
    Vader:

    Franciscus Jacobus Delnad
    Moeder:

    Prudentia van Vooren
    Gemeente:

    Schoondijke
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    SDK-G-1910
  • Zij is overleden op 18 januari 1913 in Schoondijke, zij was toen 2 jaar oud.
    Overlijden Celina Felemina Delnad, 18-1-1913
    Soort akte:

    Overlijdensakte
    Aktenummer:

    3
    Aktedatum:

    1913
    Gemeente:

    Schoondijke
    Overlijdensdatum:

    18-1-1913
    Overlijdensplaats:

    Schoondijke
    Overledene:

    Celina Felemina Delnad
    Geboorteplaats: Schoondijke
    Geslacht: Vrouwelijk
    Leeftijd: 2 jaar
    Vader:

    Franciscus Jacobus Delnad
    Leeftijd: 44
    Beroep: Bierhuishouder
    Moeder:

    Prudentia van Vooren
    Beroep: Zonder
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    SDK-O-1913
  • Een kind van Franciscus Jacobus Delnad en Prudentia van Vooren
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 maart 2013.

Gezin van Celina Felemina Delnad

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Celina Felemina Delnad?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Celina Felemina Delnad

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Celina Felemina Delnad

Celina Felemina Delnad
1910-1913


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 oktober 1910 lag tussen 2,1 °C en 14,4 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 8,1 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 15 april » Charles Daniels scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.02,8. Het oude record stond sinds 20 juli 1908 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
    • 1 september » Opening van het Ninian Park in Cardiff.
    • 5 september » De natuurkundige Marie Curie slaagt erin in haar laboratorium in Parijs enkele grammen radium te verkrijgen.
    • 5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.
    • 20 november » Francisco I. Madero begint de opstand tegen Porfirio Díaz: begin van de Mexicaanse Revolutie.
    • 3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.
  • De temperatuur op 18 januari 1913 lag tussen 1,0 °C en 5,7 °C en was gemiddeld 3,0 °C. Er was 1,5 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 24 maart » Het Nederlands elftal wint voor het eerst van Engeland. In Den Haag wordt het 2-1 door twee doelpunten van Huug de Groot.
    • 30 maart » In 's-Heerenberg wordt door Johan Burgers Burgers zoo geopend. Later verhuisde deze dierentuin naar Arnhem.
    • 15 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Independiente Medellín.
    • 10 augustus » Vrede van Boekarest (1913), einde van de Tweede Balkanoorlog..
    • 9 september » Tijdens onweer komt een zeppelin in de Noordzee terecht, 14 bemanningsleden komen om. Dit is het eerste dodelijke ongeval met een zeppelin.
    • 23 september » Roland Garros vliegt als eerste over de Middellandse Zee van Europa naar Noord-Afrika.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1905 » Ernst Kuzorra, Duits voetballer († 1990)
  • 1908 » Enver Hoxha, Albanees staatsman († 1985)
  • 1912 » Clifford Hansen, Amerikaans politicus († 2009)
  • 1914 » Hans Bourquin, Zwitsers stuurman bij het roeien († 1998)
  • 1914 » Joel Thorne, Amerikaans autocoureur († 1955)
  • 1917 » Alice Pearce, Amerikaans actrice († 1966)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Delnad

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Delnad.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Delnad.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Delnad (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I2500.php : benaderd 11 januari 2026), "Celina Felemina Delnad (1910-1913)".