Stamboom Evertman » Amand Henri Slachmuijlders (1875-1947)

Persoonlijke gegevens Amand Henri Slachmuijlders 

  • Hij is geboren in het jaar 1875 in Sluis.
  • Hij is overleden op 15 juni 1947 in Zelzaete (belgie), hij was toen 72 jaar oud.
    Uittreksel overlijdensakte Amand Henri Slachmuijlders, 15-6-1947
    Soort akte:

    Uittreksel overlijdensakte
    Aktedatum:

    1947
    Aktenummer:

    17
    Overlijdensdatum:

    15-6-1947
    Overlijdensplaats:

    Zelzate (B)
    Overledene:

    Amand Henri Slachmuijlders
    Geboorteplaats: Sluis
    Geslacht: Mannelijk
    Burgerlijke staat: Gehuwd
    Leeftijd: 72 jaar
    Beroep: Zonder
    Partner:

    Maria Louisa Vermeire
    Vader:

    Pierre Jean Slachmuijlders
    Moeder:

    Sophie Amelie de Backere
    Opmerkingen:

    Uittreksel overlijdensregister gemeente Zelzate (B)
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    SLU-O-1947
    Gemeente:

    Sluis
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 januari 2014.

Gezin van Amand Henri Slachmuijlders

Hij is getrouwd met Maria Louisa Vermeire.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Amand Henri Slachmuijlders?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 juni 1947 lag tussen 10,9 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 8,9 mm neerslag gedurende 3,7 uur. Er was 3,8 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 4 januari » In Duitsland verschijnt de eerste editie van weekblad Der Spiegel.
    • 25 februari » Pruisen (Duitsland) door de geallieerden ontbonden.
    • 15 april » Oprichting van de Radio Nederland Wereldomroep.
    • 6 juni » Tjeerd van der Weide, voormalig NSB-burgemeester van Velsen wordt na een ter dood veroordeling geëxecuteerd voor zijn daden tijdens de Tweede Wereldoorlog.
    • 20 november » Elizabeth II van het Verenigd Koninkrijk treedt in het huwelijk met Philip Mountbatten.
    • 30 december » Koning Michael van Roemenië doet afstand van de troon, onder druk van de communisten, aldus de verklaring die hij aflegt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Slachmuijlders


De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I24700.php : benaderd 14 januari 2026), "Amand Henri Slachmuijlders (1875-1947)".