Stamboom Evertman » Tanna Adriana van Nieuwenhuijzen (1819-1892)

Persoonlijke gegevens Tanna Adriana van Nieuwenhuijzen 

  • Zij is geboren in het jaar 1819 in Steenbergen.
  • Zij is overleden op 31 juli 1892 in Sint Annaland, zij was toen 73 jaar oud.
    Aktejaar (year) : 1892
    Aktenummer (number) : 21
    Overleden op (died on) : 31-7-1892
    Overleden te (died in) : Sint Annaland
    Tanna Adriana van Nieuwenhuijzen
    Leeftijd bij overlijden (age) : 73 jaar
    Geslacht (gender) : vrouwelijk
    Burgerlijke staat (marital status) : weduwe
    Beroep (occupation) : zonder
    Geboorteplaats (place of birth) : Steenbergen
    PARTNER : Jacob Cornelis Geluk
    VADER (father) : Arij van Nieuwenhuijzen
    MOEDER (mother) : Willemina van Nieuwenhuijzen
    Opmerking (note) : Ouders overleden te Steenbergen.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 juli 2013.

Gezin van Tanna Adriana van Nieuwenhuijzen

Zij is getrouwd met Jakob Kornelis Geluk.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Arij Willem Geluk  1841-1919
  2. Willem Arij Geluk  1844-1880
  3. Marinus Abraham Geluk  1851-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Tanna Adriana van Nieuwenhuijzen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Tanna Adriana van Nieuwenhuijzen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 juli 1892 lag rond de 18,9 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Opening van Ellis Island, de plek waar alle immigranten de Verenigde Staten van Amerika binnenkomen.
    • 15 maart » Verheffing van de rooms-katholieke apostolische prefectuur Denemarken tot het apostolisch vicariaat Denemarken.
    • 7 juli » De Nederlander Janus Ooms wint als eerste niet-Britse roeier de Diamond Sculls in Henley, het officieuze wereldkampioenschap.
    • 9 september » De Amerikaanse astronoom Edward Emerson Barnard ontdekt Amalthea, de derde maan van Jupiter.
    • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
    • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Nieuwenhuijzen


De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I22462.php : benaderd 26 januari 2026), "Tanna Adriana van Nieuwenhuijzen (1819-1892)".