Stamboom Evertman » alfons de Conninck (1887-????)

Persoonlijke gegevens alfons de Conninck 


Gezin van alfons de Conninck

Hij is getrouwd met Leonie Marie van Vooren.

Zij zijn getrouwd op 7 mei 1914 te IJzendijke, hij was toen 27 jaar oud.

Alfons de Conninck
Geboorteplaats:
Middelburg (België)
Leeftijd:
27
Beroep:
veldarbeider

Vader bruidegom:
Napoleon de Conninck
Beroep:
veldarbeider

Moeder bruidegom:
Marie Louise Corthals
Beroep:
veldarbeidster

Bruid:
Leonie Marie van Vooren
Geboorteplaats:
Caprijck ( Belgie )
Leeftijd:
29
Beroep:
dienstbode

Vader bruid:
Bruno van Vooren

Moeder bruid:
Adelaide Ruebens

Gebeurtenis:
Huwelijk
Datum:
donderdag 7 mei 1914
Gebeurtenisplaats:
IJzendijke

Documenttype:
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling:
Zeeuws ArchiefZeeuws Archief
Plaats instelling:
Middelburg
Collectiegebied:
Zeeland
Archief:
25
Registratienummer:
IJZ-H-1914
Aktenummer:
18
Registratiedatum:
7 mei 1914
Akteplaats:
IJzendijke

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot alfons de Conninck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk alfons de Conninck

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van alfons de Conninck

alfons de Conninck
1887-????

1914

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 mei 1914 lag tussen 7,7 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 2,4 mm neerslag. Er was 0.3 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 15 juni » In Durrës (Albanië) sneuvelt de Nederlandse majoor Lodewijk Thomson tijdens een vredesmissie.
    • 3 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Frankrijk en vraagt het neutrale België om doorgang (Von Schlieffenplan). België weigert.
    • 4 augustus » Eerste Wereldoorlog: Duitse troepen vallen België binnen, waardoor het Verenigd Koninkrijk de oorlog verklaart aan Duitsland.
    • 3 september » Kardinaal Giacomo della Chiesa wordt gekozen tot Paus Benedictus XV.
    • 6 september » Eerste Wereldoorlog: Begin van de eerste slag bij de Marne.
    • 8 september » Benoeming van Petrus Hopmans tot bisschop van Breda in Nederland.

Over de familienaam De Conninck


De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I22265.php : benaderd 8 augustus 2025), "alfons de Conninck (1887-????)".