Stamboom Evertman » Helena Geensen (1895-1956)

Persoonlijke gegevens Helena Geensen 

  • Zij is geboren op 1 augustus 1895 in Middelburg.
  • Zij is overleden op 20 maart 1956 in Middelburg, zij was toen 60 jaar oud.
    Overlijden Helena Geensen, 20-3-1956
    Soort akte:

    Overlijdensakte
    Aktenummer:

    81
    Aktedatum:

    1956
    Gemeente:

    Middelburg
    Overlijdensdatum:

    20-3-1956
    Overlijdensplaats:

    Middelburg
    Overledene:

    Helena Geensen
    Geboorteplaats: Middelburg
    Geslacht: Vrouwelijk
    Burgerlijke staat: Gehuwd
    Leeftijd: 60 jaar
    Beroep: zonder
    Partner:

    Pieter Cornelis Hubertus Peeters
    Vader:

    Cornelis Geensen
    Moeder:

    Hendrika Heijnsdijk
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    MDB-O-1956
  • Een kind van Cornelis Geensen en Hendrika Heijnsdijk
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 augustus 2013.

Gezin van Helena Geensen

Zij is getrouwd met Pieter Cornelis Hubertus Peeters.

Zij zijn getrouwd op 22 augustus 1917 te Middelburg, zij was toen 22 jaar oud.

Huwelijk Pieter Cornelis Hubertus Peeters en Helena Geensen, 22-08-1917
Soort akte:

Huwelijksakte
Aktedatum:

22-08-1917
Aktenummer:

106
Huwelijksdatum:

22-08-1917
Huwelijksplaats:

Middelburg
Bruidegom:

Pieter Cornelis Hubertus Peeters
Geboorteplaats: Middelburg
Leeftijd: 22
Beroep: Meubelmaker
Bruid:

Helena Geensen
Geboorteplaats: Middelburg
Leeftijd: 22
Beroep: Zonder
Vader bruidegom:

Johannes Jacobus Peeters
Beroep: Letterzetter
Moeder bruidegom:

Cornelia Helena de Munck
Vader bruid:

Cornelis Geensen
Beroep: Winkelier
Moeder bruid:

Hendrika Heijnsdijk
Beroep: Zonder
Toegangsnummer:

25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
Gemeente:

Middelburg
Inventarisnummer:

MDB-H-1917

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Helena Geensen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Helena Geensen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Helena Geensen

Elena Damme
1837-1915

Helena Geensen
1895-1956

1917

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 augustus 1895 lag rond de 18,0 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Hønefoss BK.
    • 13 februari » De gebroeders Lumière verkrijgen in Parijs patent op hun cinematograaf.
    • 5 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub Fortuna Düsseldorf.
    • 26 juli » Huwelijk van Marie Sklodowska en Pierre Curie.
    • 27 november » Tijdens zijn bezoek aan de Zweeds-Noorse club in Parijs ondertekent Alfred Nobel zijn testament, zodoende wordt zijn gehele vermogen aangewend om na zijn dood de Nobelprijs in te (kunnen) stellen.
    • 28 december » De Gebroeders Lumière tonen voor het eerst films aan een betalend publiek.
  • De temperatuur op 22 augustus 1917 lag tussen 9,4 °C en 23,0 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 11,0 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Het Duitse Keizerrijk verklaart de onbelemmerde duikbootoorlog.
    • 5 februari » De Mexicaanse grondwet treedt in werking.
    • 8 maart » De februarirevolutie begint in Petrograd (Sint-Petersburg), Rusland (23 februari op de juliaanse kalender).
    • 2 november » De Balfour-verklaring belooft de Joodse zionisten Britse hulp bij de opbouw van een 'nationaal tehuis' in Palestina.
    • 10 november » De Derde Slag om Ieper gestreden tijdens de Eerste Wereldoorlog.
    • 25 december » De Turken zetten de laatste grote aanval in op Jeruzalem. De bezetters, de Britse troepen, winnen de slag.
  • De temperatuur op 20 maart 1956 lag tussen 5,1 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 4,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Het Uruguayaans voetbalelftal bezegelt de negende eindoverwinning in de Copa América met een 1-0 zege in de slotwedstrijd op Argentinië.
    • 2 maart » Marokko wordt onafhankelijk.
    • 4 mei » Koningin Juliana onthult het Nationaal Monument op de Dam in Amsterdam.
    • 21 oktober » De overleden bisschop van Luxemburg Joseph Laurent Philippe wordt opgevolgd door zijn coadjutor Léon Lommel.
    • 1 november » Encycliek Laetamur Admodum van Paus Pius XII met een hernieuwde oproep tot gebed voor vrede in Polen, Hongarije en het Midden-Oosten.
    • 18 december » Japan treedt toe tot de Verenigde Naties.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Geensen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Geensen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Geensen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Geensen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I21425.php : benaderd 2 februari 2026), "Helena Geensen (1895-1956)".