Stamboom Evertman » Johannes van de Velde (1887-????)

Persoonlijke gegevens Johannes van de Velde 

  • Hij is geboren op 20 maart 1887 in Kloetinge.
    Geboorteakte Johannes van de Velde, 20-03-1887
    Soort akte:

    Geboorteakte
    Aktedatum:

    21-03-1887
    Aktenummer:

    7
    Geboortedatum:

    20-03-1887
    Geboorteplaats:

    Kloetinge
    Kind:

    Johannes van de Velde
    Geslacht: Mannelijk
    Vader:

    Johannes van de Velde
    Moeder:

    Pieternella Nijssen
    Gemeente:

    Kloetinge
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    KLO-G-1887
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 december 2013.

Gezin van Johannes van de Velde

Hij is getrouwd met Pieternella de Laat.

Zij zijn getrouwd op 8 mei 1913 te Kloetinge, hij was toen 26 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Zeeuws Archief
Algemeen Toegangnr: 25.63
Gemeente: Kloetinge
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 8
Datum: 08-05-1913
Bruidegom Johannes van de Velde
Leeftijd: 26
Geboorteplaats: Kloetinge
Bruid Pieternella de Laat
Leeftijd: 24
Geboorteplaats: Goes
Vader bruidegom Johannes van de Velde
Moeder bruidegom Pieternella Nijssen
Vader bruid Adriaan de Laat
Moeder bruid Johanna Heijsdijk

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes van de Velde?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 maart 1887 lag rond de 3,3 °C. De winddruk was 22 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 50%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » De eerstesteenlegging van de Eiffeltoren vindt plaats in Parijs. De toren wordt ingehuldigd op 31 maart 1889.
    • 15 maart » Oprichting van het rooms-katholieke bisdom Monaco.
    • 21 augustus » Oprichting van de Noorse sociaaldemocratische partij genaamd Det Norske Arbeiderpartiet.
    • 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.
    • 1 september » Oprichting van de Elektrotechnische Fabriek N.V., later Getronics genaamd, door Groeneveld en van der Pol.
    • 4 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Örgryte IS.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Velde


De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I21409.php : benaderd 19 januari 2026), "Johannes van de Velde (1887-????)".