Stamboom Evertman » Jacomintje de Jonge (1872-1957)

Persoonlijke gegevens Jacomintje de Jonge 

  • Zij is geboren op 3 mei 1872 in Hoek.
    Geboorteakte Jacomintje de Jonge, 03-05-1872
    Soort akte:

    Geboorteakte
    Aktedatum:

    04-05-1872
    Aktenummer:

    25
    Geboortedatum:

    03-05-1872
    Geboorteplaats:

    Hoek
    Kind:

    Jacomintje de Jonge
    Geslacht: Vrouwelijk
    Vader:

    Jan Cornelis de Jonge
    Moeder:

    Levina de Feijter
    Gemeente:

    Hoek
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    HOK-G-1872
  • Zij is overleden op 5 februari 1957 in Hoek, zij was toen 84 jaar oud.
    Overlijden Jacomintje de Jonge, 5-2-1957
    Soort akte:

    Overlijdensakte
    Aktenummer:

    4
    Aktedatum:

    1957
    Gemeente:

    Hoek
    Overlijdensdatum:

    5-2-1957
    Overlijdensplaats:

    Hoek
    Overledene:

    Jacomintje de Jonge
    Geboorteplaats: Hoek
    Geslacht: Vrouwelijk
    Burgerlijke staat: Gehuwd
    Leeftijd: 84 jaar
    Beroep: Zonder
    Partner:

    Jozias Haak
    Vader:

    Jan Cornelis de Jonge
    Moeder:

    Levina de Feijter
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    HOK-O-1957
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 mei 2013.

Gezin van Jacomintje de Jonge

Zij is getrouwd met Jozias Haak.

Zij zijn getrouwd op 2 februari 1893 te Hoek, zij was toen 20 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacomintje de Jonge?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 mei 1872 lag rond de 20,9 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 52%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1872: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 26 maart » Bij Owens Valley (Californië) ontstaat een aardverschuiving over 50 kilometer lengte.
    • 9 april » Samuel R. Percy verkrijgt octrooi op melkpoeder.
    • 10 mei » Victoria Woodhull wordt de eerste vrouw die wordt genomineerd voor president van de Verenigde Staten.
    • 30 november » Eerste voetbalinterland ooit, gespeeld op Hamilton Crescent, Glasgow, tussen Schotland en Engeland, eindigt in 0-0 ten overstaan van 4.000 toeschouwers.
    • 9 december » P.B.S. Pinchback wordt de eerste zwarte gouverneur van een Amerikaanse staat.
  • De temperatuur op 5 februari 1957 lag tussen 8,1 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 1,3 uur zonneschijn (14%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
    • 25 maart » Te Rome worden de verdragen van Rome ondertekend, waarin de EEG en Euratom worden opgericht.
    • 9 mei » Paul-Henri Spaak wordt secretaris-generaal van de NAVO.
    • 12 juli » Dr. Leroy Burney legt voor het eerst verband tussen roken en longkanker.
    • 16 juli » De eerste supersonische transcontinentale vlucht van Californië naar New York in 3 uur, 23 minuten en 8 seconden door John Glenn.
    • 15 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Coquimbo Unido.
    • 3 november » Lancering van Russische kunstmaan Spoetnik 2 met aan boord de hond Laika.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Jonge

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Jonge.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Jonge.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Jonge (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I21383.php : benaderd 4 maart 2026), "Jacomintje de Jonge (1872-1957)".