Stamboom Evertman » Pieter Cornelisse de Voogd (1783-????)

Persoonlijke gegevens Pieter Cornelisse de Voogd 


Gezin van Pieter Cornelisse de Voogd

Hij is getrouwd met Maatje Lourisse Louws.

Zij zijn getrouwd

* Hij is geboren op 26 januari 1783 in Oostkapelle,zl.
* Hij is gedoopt op 2 februari 1783 in Oostkapelle,zl.
* Hij is overleden.
# ij is gedoopt op 8 juni 1788 in Domburg,zl.
# Zij is overleden op 16 juni 1829 in Oostkapelle,zl.

Kind(eren):

  1. Elizabeth de Voogd  1811-1811
  2. Adriana de Voogd  1813-????
  3. Cornelis de Voogd  1814-1881 
  4. Elizabeth de Voogd  1817-1817
  5. Jan de Voogd  1818-????
  6. Elisabeth de Voogd  1824-???? 
  7. Martina de Voogd  1827-????
  8. Maatje de Voogd  1828-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Cornelisse de Voogd?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Cornelisse de Voogd

Pieter Cornelisse de Voogd
1783-????


Jan de Voogd
1818-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 januari 1783 lag rond de 5,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1783: Bron: Wikipedia
    • 5 februari » Aardbeving in de omgeving van Monteleone in Italië om 7 uur ’s avonds, met 26.750 doden
    • 26 juli » Het eerste exercitiegenootschap De Vrijheid te Dordrecht opgericht. De Patriotten wilden de oude vrijheid heroveren op de Oranjes.
    • 3 september » De Vrede van Parijs wordt getekend, dit betekent het einde van de Amerikaanse Onafhankelijkheidsoorlog.
    • 19 september » De luchtballon wordt uitgevonden.
    • 21 november » In Frankrijk vindt de eerste bemande luchtballonvaart plaats .
    • 1 december » Eerste bemande ballonvaart door Jacques Charles en Marie-Noël Robert.
  • De temperatuur op 2 februari 1783 lag rond de 7,0 °C. Er was 22 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: betrokken regen. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1783: Bron: Wikipedia
    • 5 februari » Aardbeving in de omgeving van Monteleone in Italië om 7 uur ’s avonds, met 26.750 doden
    • 4 juni » De gebroeders Montgolfier geven in Annonay de eerste openbare demonstratie van de heteluchtballon.
    • 8 juni » In de vulkaan Laki, op IJsland, begint een uitbarsting die acht maanden zal duren, en die meer dan negenduizend mensen het leven kost. Ook is dit het begin van een achtjarige hongersnood.
    • 26 juli » Het eerste exercitiegenootschap De Vrijheid te Dordrecht opgericht. De Patriotten wilden de oude vrijheid heroveren op de Oranjes.
    • 23 september » Oprichting van het rooms-katholieke apostolisch vicariaat Zweden.
    • 1 december » Eerste bemande ballonvaart door Jacques Charles en Marie-Noël Robert.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Voogd

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Voogd.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Voogd.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Voogd (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I20940.php : benaderd 14 januari 2026), "Pieter Cornelisse de Voogd (1783-????)".