Stamboom Evertman » Elisabeth Willemsen (1854-1925)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Willemsen 

  • Zij is geboren in het jaar 1854 in Axel.
  • Zij is overleden op 27 oktober 1925 in Axel, zij was toen 71 jaar oud.
    Overlijden Elisabeth Willemsen, 27-10-1925
    Soort akte:

    Overlijdensakte
    Aktenummer:

    48
    Aktedatum:

    1925
    Gemeente:

    Axel
    Overlijdensdatum:

    27-10-1925
    Overlijdensplaats:

    Axel
    Overledene:

    Elisabeth Willemsen
    Geboorteplaats: Axel
    Geslacht: Vrouwelijk
    Burgerlijke staat: Weduwe
    Leeftijd: 72 jaar
    Beroep: Zonder
    Partner:

    Jan Willemsen
    Vader:

    Levinus Willemsen
    Moeder:

    Tanneke Scheele
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    AXE-O-1925
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 januari 2014.

Gezin van Elisabeth Willemsen

Zij is getrouwd met Jan Willemsen.

Zij zijn getrouwd op 1 juni 1876 te Axel, zij was toen 22 jaar oud.

Huwelijk Jan Willemsen en Elisabeth Willemsen, 01-06-1876
Soort akte:

Huwelijksakte
Aktedatum:

01-06-1876
Aktenummer:

12
Huwelijksdatum:

01-06-1876
Huwelijksplaats:

Axel
Bruidegom:

Jan Willemsen
Geboorteplaats: Axel
Leeftijd: 20
Beroep: Werkman
Bruid:

Elisabeth Willemsen
Geboorteplaats: Axel
Leeftijd: 22
Beroep: Dienstmeid
Vader bruidegom:

Augustinus Willemsen
Moeder bruidegom:

Catharina Roose
Beroep: Zonder
Vader bruid:

Levinus Willemsen
Moeder bruid:

Tanneke Scheele
Toegangsnummer:

25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
Gemeente:

Axel
Inventarisnummer:

AXE-H-1876

Kind(eren):

  1. Catharina Willemsen  1881-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Willemsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Willemsen

Elisabeth Willemsen
1854-1925

1876

Jan Willemsen
1855-1923


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 juni 1876 lag rond de 14,8 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 60%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Alexander Graham Bell vraagt patent aan op de telefoon; twee uur later doet Elisha Gray hetzelfde.
    • 7 maart » Alexander Graham Bell ontvangt patent voor de telefoon.
    • 30 mei » Staatsgreep van de Jong-Turken.
    • 2 augustus » Wild Bill Hickok, gunslinger uit het Wilde Westen, wordt tijdens het pokeren in de rug geschoten en sterft.
    • 8 augustus » Thomas Alva Edison verkrijgt octrooi op de stencilmachine.
    • 17 november » De Slavische mars van de Russische componist Tsjaikovski gaat in première in Moskou tijdens een benefietconcert van het ICRC voor gewonde veteranen uit de Servisch-Turkse oorlog.
  • De temperatuur op 27 oktober 1925 lag tussen 9,2 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 9,7 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch visitator in Bulgarije.
    • 13 maart » In Tennessee verbiedt een wet het leren van evolutie op school.
    • 19 maart » Bisschopswijding van Angelo Roncalli, apostolisch visitator in Bulgarije, in Rome door kardinaal Giovanni Tacci Porcelli.
    • 2 augustus » Conrad Hilton opent in Dallas, Texas het eerste Hilton-hotel.
    • 12 december » Reza Pahlavi grijpt de macht in Iran als Sjah.
    • 25 december » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de tweede keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-2 gelijk te spelen tegen naaste belager Brazilië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Willemsen


De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I16364.php : benaderd 21 januari 2026), "Elisabeth Willemsen (1854-1925)".