Stamboom Evertman » Izaak Labruijere (1870-1949)

Persoonlijke gegevens Izaak Labruijere 

  • Hij is geboren op 17 december 1870 in Domburg.
  • Hij is overleden op 22 augustus 1949 in Arnhem, hij was toen 78 jaar oud.
    Izaäk Labruijère
    Beroep:
    zonder beroep

    Relatie:
    Elizabeth Aarnoutse

    Vader:
    Willem Labruijère
    Beroep:
    geen beroep vermeld

    Moeder:
    Leijntje Six
    Beroep:
    geen beroep vermeld

    Gebeurtenis:
    Overlijden
    Datum:
    zaterdag 20 augustus 1949
    Plaats:
    Arnhem

    Documenttype:
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling:
    Gelders ArchiefGelders Archief
    Plaats instelling:
    Arnhem
    Collectiegebied:
    Gelderland
    Archief:
    0207
    Registratienummer:
    32357
    Registratiedatum:
    22 augustus 1949
    Plaats:
    Arnhem
  • Een kind van Willem Labruijere en Leuntje Six
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 maart 2013.

Gezin van Izaak Labruijere

Hij is getrouwd met Elizabeth Aarnoutse.

Zij zijn getrouwd op 10 augustus 1898 te Middelburg, hij was toen 27 jaar oud.

Huwelijk Izaak Labruijere en Elizabeth Aarnoutse, 10-08-1898
Soort akte:

Huwelijksakte
Aktedatum:

10-08-1898
Aktenummer:

92
Huwelijksdatum:

10-08-1898
Huwelijksplaats:

Middelburg
Bruidegom:

Izaak Labruijere
Geboorteplaats: Domburg
Leeftijd: 27
Beroep: Onderwijzer
Bruid:

Elizabeth Aarnoutse
Geboorteplaats: Serooskerke
Leeftijd: 26
Beroep: Zonder
Vader bruidegom:

Willem Labruijere
Beroep: Werkman
Moeder bruidegom:

Leijntje Six
Beroep: Zonder
Vader bruid:

Abraham Aarnoutse
Beroep: Werkman
Moeder bruid:

Johanna Willemina Barentsen
Toegangsnummer:

25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
Gemeente:

Middelburg
Inventarisnummer:

MDB-H-1898

Notities over Izaak Labruijere

Izaak Labruijere

Bruidegom op woensdag 10 augustus 1898 Middelburg

Gemeente : Middelburg
Aktenummer (number) : 92
Aktedatum (date) : 10-08-1898
BRUIDEGOM : Izaak Labruijere
Leeftijd (age) : 27 jaar
Geboorteplaats (place of birth) : Domburg
Beroep (occupation) : Onderwijzer
BRUID : Elizabeth Aarnoutse
Leeftijd (age) : 26 jaar
Geboorteplaats (place of birth) : Serooskerke
Beroep (occupation) : Zonder
VADER BRUIDEGOM (father bridegroom) : Willem Labruijere
Beroep (occupation) : Werkman
MOEDER BRUIDEGOM (mother bridegroom) : Leijntje Six
Beroep (occupation) : Zonder
VADER BRUID (father bride) : Abraham Aarnoutse
Beroep (occupation) : Werkman
MOEDER BRUID (mother bride) : Johanna Willemina Barentsen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Izaak Labruijere?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Izaak Labruijere

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Izaak Labruijere

Barend Six
1787-1865
Leuntje Six
1827-1911

Izaak Labruijere
1870-1949

1898

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 december 1870 lag rond de 6,3 °C. Er was 3 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1870: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 19 juli » Begin van de Frans-Pruisische Oorlog
    • 2 augustus » Feestelijke opening van 's werelds eerste metro, onder de Theems, nabij de Tower Bridge in Londen.
    • 16 augustus » De veldslag bij Mars-la-Tour vormde een onderdeel van de Frans-Duitse Oorlog (1870-1871). Twee Pruisische korpsen drongen het volledige Franse Rijnleger terug naar de forten van Metz.
    • 4 september » Keizer Napoleon III van Frankrijk wordt afgezet. De Derde Republiek wordt uitgeroepen.
    • 27 september » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Luxemburg tot Bisdom Luxemburg.
    • 12 december » Joseph H. Rainey uit South Carolina wordt het eerste zwarte lid van het Amerikaans Congres.
  • De temperatuur op 10 augustus 1898 lag rond de 14,9 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Het slagschip Maine wordt tot zinken gebracht in de haven van Havana. Begin van de Spaans-Amerikaanse Oorlog
    • 29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
    • 7 juni » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FC Petržalka 1898 als Pozsonyi Torna Egyesület.
    • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
    • 25 oktober » Johanna ter Meulen en suikerraffinadeur Willem Spakler richten in Amsterdam de filantropische Woningmaatschappij Oud-Amsterdam NV op.
    • 21 december » Marie Curie en Pierre Curie ontdekken het radium.
  • De temperatuur op 22 augustus 1949 lag tussen 10,7 °C en 26,9 °C en was gemiddeld 19,0 °C. Er was 11,6 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
    • 23 april » Nederland annexeert delen van Duitsland als compensatie voor geleden oorlogsschade. De meeste geannexeerde gebieden zijn in 1963 weer teruggegeven.
    • 8 mei » De nieuwe grondwet van West-Duitsland wordt goedgekeurd. Ze zal op 23 mei in werking treden.
    • 12 mei » De Sovjet-autoriteiten heffen de blokkade van Berlijn op.
    • 7 oktober » De Duitse Democratische Republiek (DDR) wordt gevormd.
    • 13 december » De Knesset stemt voor het verplaatsen van de hoofdstad van Israël naar Jeruzalem.
    • 15 december » West-Duitsland wordt deelnemer van het Marshallplan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Labruijere


De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I16054.php : benaderd 1 maart 2026), "Izaak Labruijere (1870-1949)".