Stamboom Evertman » Elisabeth Johanna Kooi (1896-1962)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Johanna Kooi 


Gezin van Elisabeth Johanna Kooi

Waarschuwing Let op: Echtgenoot (Barend Saris Ockhuijsen) is ook haar neef.

Zij is getrouwd met Barend Saris Ockhuijsen.

Zij zijn getrouwd op 12 mei 1920 te Arnhem, zij was toen 24 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Gelders Archief
Algemeen Toegangnr: 0207
Inventarisnr: 9022
Gemeente: Arnhem
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 235
Datum: 12-05-1920
Bruidegom Barend Saris Ockhuijsen
Leeftijd: 26
Geboorteplaats: Zutphen
Bruid Elisabeth Johanna Kooi
Leeftijd: 24
Geboorteplaats: Rheden
Vader bruidegom Adrianus Johannes Marinus Ockhuijsen
Moeder bruidegom Hendrika Johanna Eijbink
Vader bruid Jan Willem Kooi
Moeder bruid Wijnanda Sophia Ockhuijsen
Nadere informatie beroep Bg.: fabriekschef;
beroep Bd.: zonder beroep;
beroep vader Bg.: stalbaas;
beroep moeder Bg.: zonder beroep;
beroep vader Bd.: schoenmaker;
beroep moeder Bd.: zonder beroep

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.
  • Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Johanna Kooi?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Tijdbalk Elisabeth Johanna Kooi

      Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
    Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Johanna Kooi


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 maart 1896 lag rond de 4,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Première van de opera La bohème van Giacomo Puccini in Turijn, onder leiding van Arturo Toscanini.
    • 9 februari » Het eerste WK kunstschaatsen (alleen voor mannen) vindt plaats in Sint-Petersburg in Rusland.
    • 2 juni » De in Engeland werkende Italiaanse ingenieur Guglielmo Marconi ontvangt patent voor zijn uitvinding van de draadloze telegrafie.
    • 13 september » Paus Leo XIII verklaart in zijn apostolische brief Apostolicae Curae de priester- en bisschopswijdingen en Apostolische successie in de Kerk van Engeland ongeldig.
    • 3 december » Herman Hollerith richt de Tabulating Machine Company op, een voorloper van IBM.
    • 25 december » John Sousa componeert "The Stars and Stripes Forever".
  • De temperatuur op 12 mei 1920 lag tussen 11,3 °C en 23,5 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 11,1 mm neerslag. Er was 3,0 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Nederland weigert keizer Wilhelm II uit te leveren.
    • 19 mei » Oprichting van de centristische, agraristische Noorse politieke partij Senterpartiet.
    • 15 augustus » Oprichting van de Albanese voetbalclub SK Tirana.
    • 15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
    • 7 oktober » Het Ir. D.F. Woudagemaal te Lemmer wordt in gebruik genomen.
    • 16 december » Een aardbeving in Kansu in China (8,5 op de schaal van Richter) eist 180.000 levens.
  • De temperatuur op 2 augustus 1962 lag tussen 9,9 °C en 21,6 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 4,8 uur zonneschijn (31%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
    • 10 februari » Een spionnenruil vindt plaats tussen de Russische spion Rudolf Abel en de door de Russen neergehaalde Gary Powers.
    • 16 april » De Nederlander Lambert van Heygen wordt benoemd tot bisschop van Doumé in Kameroen.
    • 27 april » Luis Nicolao verbetert in Rio de Janeiro zijn eigen en drie dagen oude wereldrecord op de 100 meter vlinderslag met 1,7 seconde tot 57,0.
    • 3 juli » Algerije wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 5 juli » Algerije wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 22 augustus » Een moordaanslag op de Franse president Charles de Gaulle mislukt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kooi

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kooi.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kooi.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kooi (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I14918.php : benaderd 28 februari 2026), "Elisabeth Johanna Kooi (1896-1962)".