Stamboom Evertman » Laurens Schets (1890-????)

Persoonlijke gegevens Laurens Schets 


Gezin van Laurens Schets

Hij is getrouwd met Anna Knuijt.

Zij zijn getrouwd op 10 juni 1921 te Nieuw en Sint Joosland, hij was toen 30 jaar oud.

Laurens Schets

Geborene op woensdag 13 augustus 1890 Arnemuiden

Aktedatum : 14-08-1890, aktenummer (number) : 55
Geboren te (born in) : Arnemuiden, op (on) 13-08-1890
Laurens Schets
Zoon van :
VADER (father) : Jozias Schets
MOEDER (mother) : Geertje van Eenennaam

Laurens Schets

Bruidegom op vrijdag 10 juni 1921 Nieuw- en Sint Joosland

Gemeente : Nieuw- en Sint Joosland
Aktenummer (number) : 10
Aktedatum (date) : 10-06-1921
BRUIDEGOM : Laurens Schets
Leeftijd (age) : 30 jaar
Geboorteplaats (place of birth) : Arnemuiden
Beroep (occupation) : Fabrieksarbeider
BRUID : Anna Knuijt
Leeftijd (age) : 27 jaar
Geboorteplaats (place of birth) : Nieuw- en Sint Joosland
Beroep (occupation) : Zonder
VADER BRUIDEGOM (father bridegroom) : Jozias Schets
Beroep (occupation) : Scheepstimmerman
MOEDER BRUIDEGOM (mother bridegroom) : Geertje van Eenennaam
Beroep (occupation) : Zonder
VADER BRUID (father bride) : Jan Knuijt
Beroep (occupation) : Veldarbeider
MOEDER BRUID (mother bride) : Adriana Meliefste

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Laurens Schets?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Laurens Schets

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Laurens Schets

Jozias Schets
1853-1922

Laurens Schets
1890-????

1921

Anna Knuijt
1893-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 augustus 1890 lag rond de 18,8 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 27 juli » Vincent van Gogh schiet zichzelf in de borst met een revolver. Aan zijn verwondingen overlijdt hij twee dagen later, op 29 juli.
    • 1 oktober » Het Yosemite National Park in de Amerikaanse staat Californië wordt opgericht.
    • 23 november » Koning Willem III sterft zonder mannelijke nakomelingen. Zijn enige dochter, de 10-jarige prinses Wilhelmina, volgt hem op als Koningin der Nederlanden, onder het regentschap van haar moeder, koningin Emma.
    • 29 november » In Japan wordt een nieuwe grondwet aangenomen en komt de Diet voor het eerst bijeen.
    • 4 december » Het stoffelijk overschot van Koning Willem III wordt bijgezet in Delft.
    • 29 december » Het bloedbad van Wounded Knee vindt plaats.
  • De temperatuur op 10 juni 1921 lag tussen 9,4 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 6,3 mm neerslag. Er was 1,3 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo Alavés.
    • 19 februari » België - Stemrecht voor vrouwen in gemeentelijke verkiezingen.
    • 27 april » Bij de gemeenteraadsverkiezingen in de gemeente Amsterdam worden namens de Rapaille Partij de zwerver Had-je-me-maar en de ex-anarchist Bertus Zuurbier verkozen.
    • 13 juni » Paus Benedictus XV creëert drie nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Polen Achille Ratti.
    • 21 juli » Riffijnse opstandelingen aangevoerd door Mohammed Abdelkrim El Khattabi overwinnen Spaanse troepen bij de Slag om Annual in Noord-Marokko.
    • 27 juli » Eerste isolatie van insuline door Frederick Banting en Charles Best.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schets

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schets.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schets.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schets (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I13886.php : benaderd 26 januari 2026), "Laurens Schets (1890-????)".