Stamboom Evertman » Johanna de Priester (1876-????)

Persoonlijke gegevens Johanna de Priester 

  • Zij is geboren op 10 december 1876 in Nieuw en Sint Joosland.
    Geboorteakte Johanna de Priester, 10-12-1876
    Soort akte:

    Geboorteakte
    Aktedatum:

    11-12-1876
    Aktenummer:

    32
    Geboortedatum:

    10-12-1876
    Geboorteplaats:

    Nieuw- en Sint Joosland
    Kind:

    Johanna de Priester
    Geslacht: Vrouwelijk
    Vader:

    Adriaan de Priester
    Moeder:

    Pieternella Lena de Kuijper
    Gemeente:

    Nieuw- en Sint Joosland
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    NSJ-G-1876
  • Een kind van Adriaan de Priester en Pieternella Lena de Kuijper
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 september 2013.

Gezin van Johanna de Priester

Zij is getrouwd met Pierre Jacques Le Duc.

Zij zijn getrouwd op 25 september 1907 te Middelburg, zij was toen 30 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Zeeuws Archief
Algemeen Toegangnr: 25.74
Gemeente: Middelburg
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 107
Datum: 25-09-1907
Bruidegom Pierre Jacques le Duc
Leeftijd: 24
Geboorteplaats: Middelburg
Bruid Johanna de Priester
Leeftijd: 30
Geboorteplaats: Nieuw- en Sint Joosland
Vader bruidegom Pieter Jacobus le Duc
Moeder bruidegom Adriana Christina Euijer
Vader bruid Adriaan de Priester
Moeder bruid Pieternella Lena de Kuijper

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna de Priester?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna de Priester

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna de Priester

Johanna de Priester
1876-????

1907

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 december 1876 lag rond de 6,2 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 7 maart » Alexander Graham Bell ontvangt patent voor de telefoon.
    • 10 maart » Eerste succesvolle telefoongesprek: Alexander Graham Bell spreekt "Mr. Watson, come here, I want to see you."
    • 8 augustus » Thomas Alva Edison verkrijgt octrooi op de stencilmachine.
    • 1 november » Het Noordzeekanaal wordt officieel geopend door koning Willem III.
    • 17 november » De Slavische mars van de Russische componist Tsjaikovski gaat in première in Moskou tijdens een benefietconcert van het ICRC voor gewonde veteranen uit de Servisch-Turkse oorlog.
    • 23 december » Begin van de Conferentie van Constantinopel tussen vijf Europese grootmachten.
  • De temperatuur op 25 september 1907 lag tussen 4,8 °C en 22,5 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 8,1 uur zonneschijn (67%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
    • 3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
    • 1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
    • 17 oktober » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Atalanta Bergamo.
    • 13 november » De Franse fietsenmaker Paul Cornu maakt de eerste helikoptervlucht ter wereld.
    • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1866 » Louis Bolk, Nederlands anatoom en embryoloog († 1930)
  • 1870 » Adolf Loos, Oostenrijks architect († 1933)
  • 1879 » Ernest Shepard, Engels boekillustrator († 1976)
  • 1882 » Otto Neurath, Oostenrijks filosoof en marxist († 1945)
  • 1883 » Giovanni Messe, Italiaans generaal en politicus († 1968)
  • 1884 » Juan Posadas, Filipijns bestuurder en burgemeester van Manilla († 1940)

Over de familienaam De Priester


De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I13055.php : benaderd 16 januari 2026), "Johanna de Priester (1876-????)".