Stamboom Evertman » Leuntje Janse Boom (1753-1828)

Persoonlijke gegevens Leuntje Janse Boom 

  • Zij is geboren in het jaar 1753.
  • Zij is overleden op 6 maart 1828 in Kloetinge, zij was toen 75 jaar oud.
    Overlijden Leuntje Boom, 6-3-1828
    Soort akte:

    Overlijdensakte
    Aktenummer:

    7
    Aktedatum:

    1828
    Gemeente:

    Kloetinge
    Overlijdensdatum:

    6-3-1828
    Overlijdensplaats:

    Kloetinge
    Overledene:

    Leuntje Boom
    Geboorteplaats: Niet vermeld
    Geslacht: Vrouwelijk
    Burgerlijke staat: Weduwe
    Leeftijd: 75 jaar
    Beroep: Arbeidster
    Partner:

    Jacobus Walrave
    Vader:

    Jan Boom
    Moeder:

    Janna Molhoek
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    KLO-O-1828
    Opmerkingen:

    Leuntje Boom woonde te Kattendijke.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 februari 2014.

Gezin van Leuntje Janse Boom

Zij is getrouwd met Jacobus Walrave.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Pieternella Walrave  1787-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leuntje Janse Boom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Leuntje Janse Boom

Leuntje Janse Boom
1753-1828



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 maart 1828 lag rond de 2,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-westen. Typering van het weer: half bewolkt bui. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1828: Bron: Wikipedia
    • 5 januari » De eerste editie van het Algemeen Handelsblad komt in Amsterdam van de persen.
    • 14 april » Eerste editie van Noah Websters woordenboek.
    • 22 mei » In Zeeland wordt begonnen met geregelde veerdiensten.
    • 26 mei » De mysterieuze Kaspar Hauser duikt op in Neurenberg.
    • 11 augustus » Ranavalona I wordt koningin van het Koninkrijk Madagaskar.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Boom

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Boom.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Boom.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Boom (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I12700.php : benaderd 15 januari 2026), "Leuntje Janse Boom (1753-1828)".