Stamboom Evertman » Jan Nicolaas Rober (1876-1961)

Persoonlijke gegevens Jan Nicolaas Rober 

  • Hij is geboren op 5 januari 1876 in Aardenburg.
    Geboorteakte Jan Nicolaas Rober, 05-01-1876
    Soort akte:

    Geboorteakte
    Aktedatum:

    06-01-1876
    Aktenummer:

    1
    Geboortedatum:

    05-01-1876
    Geboorteplaats:

    Aardenburg
    Kind:

    Jan Nicolaas Rober
    Geslacht: Mannelijk
    Vader:

    Joseph Rober
    Moeder:

    Maria Suzanna 't Gilde
    Gemeente:

    Aardenburg
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    AAR-G-1876
  • Hij is overleden op 2 mei 1961 in Wemeldinge, hij was toen 85 jaar oud.
    Overlijden Jan Nicolaas Robër, 02-05-1961
    Soort akte:

    Overlijdensakte
    Aktenummer:

    7
    Aktedatum:

    1961
    Gemeente:

    Wemeldinge
    Overlijdensdatum:

    02-05-1961
    Overlijdensplaats:

    Wemeldinge
    Overledene:

    Jan Nicolaas Robër
    Geboorteplaats: Aardenburg
    Geslacht: Mannelijk
    Burgerlijke staat: Weduwnaar
    Leeftijd: 85 jaar
    Beroep: Zonder
    Partner:

    Neeltje Tannetje Dekker
    Vader:

    Joseph Robër
    Moeder:

    Maria Suzanna 't Gilde
    Toegangsnummer:

    25 Burgerlijke Stand Zeeland (1796) 1811-1980
    Inventarisnummer:

    WEM-O-1961
  • Een kind van Joseph Rober en Maria Suzanna 't Gilde
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 maart 2013.

Gezin van Jan Nicolaas Rober

Hij is getrouwd met Neeltje Tannetje Dekker.

Zij zijn getrouwd op 28 december 1911 te Yerseke, hij was toen 35 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Nicolaas Rober?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Nicolaas Rober

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Nicolaas Rober

Joseph Rober
1844-????

Jan Nicolaas Rober
1876-1961

1911

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 januari 1876 lag rond de -6,9 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 31 januari » De regering van de Verenigde Staten dwingt alle indianen in reservaten te gaan wonen.
    • 22 mei » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Japan in de apostolische vicariaten Noord-Japan, Centraal-Japan en Zuid-Japan.
    • 1 augustus » Colorado wordt de 38e staat van de Verenigde Staten.
    • 8 augustus » Thomas Alva Edison verkrijgt octrooi op de stencilmachine.
    • 1 november » Het Noordzeekanaal wordt officieel geopend door koning Willem III.
    • 23 december » Begin van de Conferentie van Constantinopel tussen vijf Europese grootmachten.
  • De temperatuur op 28 december 1911 lag tussen -0,3 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was 0,7 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Germano Boettcher Sobrinho, Braziliaans voetbaldoelman († 1977)
    • 15 maart » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub FK Austria Wien.
    • 16 juni » Oprichting van het technologiebedrijf IBM.
    • 21 augustus » De Mona Lisa wordt op klaarlichte dag gestolen uit het Louvre in Parijs.
    • 26 oktober » De arts Sun Yat-sen wordt uitgeroepen tot president van de Chinese republiek.
    • 1 november » Italiaans-Turkse Oorlog - Tweede-luitenant vlieger Giulio Gavotti laat uit zijn Etrich Taube vier Cipelli-granaten vallen op vijandelijke stellingen en voert hierdoor de eerste bombardementen met behulp van een vliegtuig uit in de geschiedenis.
  • De temperatuur op 2 mei 1961 lag tussen 10,0 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 5,2 mm neerslag gedurende 3,9 uur. Er was 5,1 uur zonneschijn (34%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Een Amerikaanse B-52 crasht boven North Carolina en verliest twee atoombommen. Van een van de bommen is het uranium nooit gevonden.
    • 14 maart » Cor Lems, Nederlands voetballer
    • 12 april » Lancering van de Vostok 1 met aan boord Joeri Gagarin. Hiermee was de eerste mens in de ruimte een feit. De Vostok 1 vloog in 1 uur en 48 minuten één keer rond de aarde.
    • 21 april » Mislukte Amerikaanse invasie in de Varkensbaai van Cuba, ter verdrijving van Fidel Castro.
    • 9 juni » In Turkije wordt een nieuwe grondwet van kracht met een tweekamerstelsel, die de militaire regering heeft aangenomen.
    • 15 december » Adolf Eichmann wordt in Jeruzalem ter dood veroordeeld voor zijn aandeel in de Holocaust.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rober

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rober.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rober.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rober (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Evertman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cornelis Evertman, "Stamboom Evertman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evertman/I10142.php : benaderd 16 januari 2026), "Jan Nicolaas Rober (1876-1961)".