Stamboom eversvos/deklerk » elisabeth liersen (????-1978)

Persoonlijke gegevens elisabeth liersen 

Bron 1

Gezin van elisabeth liersen

Zij is getrouwd met henricus van oostveen.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot elisabeth liersen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van elisabeth liersen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. van oostveen Web Site, gerrit van oostveen, elisabeth van oostveen (born liersen), 17 juni 2016
    Toegevoegd via een Smart Match

    Stambomen op MyHeritage

    Familiesite: van oostveen Web Site

    Familiestamboom: 24986951-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 april 1978 lag tussen -1,1 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 12,3 uur zonneschijn (93%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
    • 16 februari » De Utrechtse filmer Jos Stelling opent zijn Springhaver Theater aan de Springweg in Utrecht.
    • 28 februari » Bij de spoorbrug bij Westervoort botst de TEE Rembrandt op een lokale dieseltrein.
    • 16 maart » De mammoettanker Amoco Cadiz strandt aan de kust van Bretagne en veroorzaakt een grote olieramp.
    • 15 mei » Club Brugge speelt als enige Belgische voetbalclub ooit de Europa Cup I-finale, maar verliest die van Liverpool FC
    • 16 juni » De film Grease komt uit.
    • 3 augustus » Opening van de elfde Gemenebestspelen in Edmonton met de deelname van 1474 atleten afkomstig uit 46 landen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Liersen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Liersen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Liersen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Liersen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom eversvos/deklerk is opgesteld door J Mulder-Evers.neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Mulder-Evers, "Stamboom eversvos/deklerk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eversvos-deklerk/I500062.php : benaderd 17 januari 2026), "elisabeth liersen (????-1978)".