Stamboom Evers - van Rijsbergen » Johanna van Errewegen (1823-1889)

Persoonlijke gegevens Johanna van Errewegen 


Gezin van Johanna van Errewegen

(1) Zij is getrouwd met Petrus Hermanus Elschot.

Zij zijn getrouwd op 2 mei 1845 te Hulst, Zeeland, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Louis Elschot  1848-1851


(2) Zij is getrouwd met Pieter Vonk.

Zij zijn getrouwd op 14 februari 1850 te Hulst, Zeeland, Nederland, zij was toen 27 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Anna Maria Vonk  1851-1852
  2. Johanna Vonk  1852-1853
  3. Johannes Vonk  1857-1862
  4. Rosalia Vonk  ± 1860-1860
  5. Pieternella Vonk  1861-1944 
  6. Rosalia Vonk  1862-????
  7. N.N. Vonk  1863


(3) Zij is getrouwd met Joannes Philippus Kerchner.

Zij zijn getrouwd op 11 februari 1880 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 57 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna van Errewegen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna van Errewegen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna van Errewegen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Hulst huwelijksakten burgerlijke stand 1850 aktenummer 4

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 februari 1880 lag rond de 3,1 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De aanleg van het Panamakanaal vangt aan.
    • 27 april » Clarke en Foster krijgen een patent op het eerste elektrische hoortoestel.
    • 3 juni » Alexander Graham Bell gebruikt zijn fotofoon voor de eerste keer om een draadloos telefoongesprek te verzenden.
    • 24 juni » Eerste uitvoering van O Canada, het lied dat later het volkslied van Canada zou worden.
    • 20 oktober » De Vrije Universiteit Amsterdam wordt opgericht.
    • 11 november » Ned Kelly, een Australische outlaw, wordt opgehangen in Melbourne.
  • De temperatuur op 3 mei 1889 lag rond de 11,9 °C. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 69%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 31 maart » De Eiffeltoren wordt ingehuldigd.
    • 22 april » De Amerikaanse president Benjamin Harrison stelt Oklahoma open voor vestiging door kolonisten.
    • 6 mei » De Eiffeltoren wordt officieel geopend.
    • 14 juli » Stichting van de Tweede Internationale in Parijs.
    • 6 september » In Antwerpen ontploft de patroonfabriek Corvilain. Er vallen 95 slachtoffers.
    • 15 oktober » Opening van het Centraal Station te Amsterdam, gebouwd naar een ontwerp van Pierre Cuypers.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Errewegen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Caspar Evers, "Stamboom Evers - van Rijsbergen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evers-van-rijsbergen/I2233.php : benaderd 14 januari 2026), "Johanna van Errewegen (1823-1889)".