Stamboom Evers - van Rijsbergen » Elly Elfriede Kroll (± 1905-)

Persoonlijke gegevens Elly Elfriede Kroll 

  • Zij is geboren rond 1905 in Buer, Noordrijn-Westfalen, Duitsland.
  • Een kind van Friedriech Kroll en Luise Sijmanek
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 oktober 2025.

Gezin van Elly Elfriede Kroll

Zij is getrouwd met Martinus Hubertus l'Abée.

Zij zijn getrouwd op 23 december 1937 te Breda, Noord-Brabant, Nederland.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elly Elfriede Kroll?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elly Elfriede Kroll

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elly Elfriede Kroll

Elly Elfriede Kroll
± 1905-????

1937

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Huwelijksregister 1937, Breda, aktenummer 404

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 december 1937 lag tussen 1,2 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 1,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Prinses Juliana trouwt met Prins Bernhard van Lippe-Biesterfeld in de Sint-Jacobskerk in Den Haag. De Maastrichtste 7 Januaristraat verwijst hiernaar.
    • 27 maart » In Rotterdam wordt het Stadion Feijenoord (de Kuip) officieel in gebruik genomen. Feyenoord speelt een wedstrijd tegen het Belgische Beerschot en wint met 5-2.
    • 17 mei » In Solna wordt het Råsunda Stadion geopend.
    • 2 juli » Pilote Amelia Earhart verdwijnt spoorloos boven de Stille Oceaan.
    • 21 september » J.R.R. Tolkien publiceert De Hobbit.
    • 29 november » Prins Bernhard botst te Diemen met 160 kilometer per uur op een vrachtwagen. Hij raakt zwaargewond.

Over de familienaam Kroll

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kroll.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kroll.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kroll (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Caspar Evers, "Stamboom Evers - van Rijsbergen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evers-van-rijsbergen/I138094.php : benaderd 1 februari 2026), "Elly Elfriede Kroll (± 1905-)".