Stamboom Evers - van Rijsbergen » Philippus van Leemput (1811-????)

Persoonlijke gegevens Philippus van Leemput 


Gezin van Philippus van Leemput

Hij is getrouwd met Anna Maria Jansen.

Zij zijn getrouwd op 27 augustus 1831 te Hontenisse, Zeeland, Nederland, hij was toen 20 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Philippus van Leemput?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Hontenisse huwelijksakten burgerlijke stand 1831 aktenummer 17

Over de familienaam Van Leemput


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Caspar Evers, "Stamboom Evers - van Rijsbergen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-evers-van-rijsbergen/I133520.php : benaderd 25 januari 2026), "Philippus van Leemput (1811-????)".