De temperatuur op 19 juli 1925 lag tussen 14,8 °C en 24,4 °C en was gemiddeld 19,5 °C. Er was 7,8 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
3 maart » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch visitator in Bulgarije.
16 april » In Sofia vinden bij een bomaanslag in de Sveta Nedeliakathedraal 150 mensen de dood.
19 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Colo-Colo.
21 mei » Heiligverklaring en uitroeping tot kerkleraar van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
21 augustus » De Nederlandse voetbalclub FC Emmen wordt opgericht.
16 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HC Rotterdam.
Trouwdag 9 oktober 1952
De temperatuur op 9 oktober 1952 lag tussen 7,0 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 4,6 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (4%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
26 februari » De Engelse premier Winston Churchill maakt bekend dat het Verenigd Koninkrijk over een atoombom beschikt.
2 september » Het kabinet-Drees II volgt het kabinet-Drees I op.
31 oktober » Ontploffing allereerste waterstofbom op het atol Eniwetok (VS-tijdsrekening).
25 november » In Londen gaat het toneelstuk The Mousetrap van Agatha Christie in première. Het wordt tot op heden onafgebroken gespeeld, en is daarmee de langstlopende toneelvoorstelling ter wereld.
4 december » Door een combinatie van rook (smoke) en mist (fog) vallen in Londen veel doden. Het woord smog, een samentrekking van smoke en fog is geboren.
26 december » De oorlogsmisdadigers Herbertus Bikker, Sander Borgers, Klaas Carel Faber, Jacob de Jonge, Willem van der Neut, Willem Polak en Antoine Touseul ontsnappen uit de Koepelgevangenis in Breda.
Dag van overlijden 4 november 1973
De temperatuur op 4 november 1973 lag tussen 3,7 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 3,8 uur zonneschijn (40%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
7 juni » De Eemshaven wordt door koningin Juliana officieel geopend.
2 september » De Nederlandse mannenhockeyploeg wint in het Wagener-stadion het wereldkampioenschap hockey door in de finale India na strafballen te verslaan.
19 september » Karel XVI Gustaaf wordt koning van Zweden.
20 oktober » Koningin Elizabeth II opent het Sydney Opera House.
6 december » Gerald Ford wordt beëdigd als de eerste niet-gekozen vicepresident van de Verenigde Staten.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: W.J.G. Eussen, "Stamboom Eussen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eussen/I502.php : benaderd 29 september 2026), "Peter Joseph Gerard EUSSEN (1925-1973)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.