Stamboom Eussen » Maria Josepha EUSSEN (1881-1935)

Persoonlijke gegevens Maria Josepha EUSSEN 


Gezin van Maria Josepha EUSSEN

Zij is getrouwd met Pieter Alfons BRULS.

Zij zijn getrouwd op 7 november 1912 te Voerendaal, zij was toen 31 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Josepha EUSSEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Josepha EUSSEN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Josepha EUSSEN


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 maart 1881 lag rond de 2,0 °C. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 74%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1881: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 25 januari » Thomas Edison en Alexander Graham Bell richten de Oriental Telephone Company op.
      • 4 maart » Een studie in rood, het eerste Sherlock Holmes verhaal begint.
      • 4 maart » James Garfield wordt beëdigd als 20e president van de Verenigde Staten
      • 30 juni » Opening van het Széchenyibad in het Hongaarse hoofdstad Boedapest.
      • 23 juli » De Internationale Gymnastiekfederatie wordt opgericht in Luik.
      • 15 augustus » Opening van de Internationale Elektriciteitstentoonstelling in Parijs.
    • De temperatuur op 7 november 1912 lag tussen -0,5 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 1,1 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
      • 5 mei » De Pravda verschijnt voor het eerst als bolsjewistisch partijblad.
      • 5 mei » Opening van Maksimirstadion in Zagreb.
      • 18 mei » George Horine, een Californische student, springt bij wedstrijden in het stadion van de Stanford-universiteit ter voorbereiding van de Olympische Spelen als eerste atleet 2 meter hoog.
      • 8 oktober » De Eerste Balkanoorlog breekt uit.
      • 28 november » Onafhankelijkheid van Albanië
    • De temperatuur op 28 oktober 1935 lag tussen 5,4 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 4,1 uur. Er was 4,6 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 8 januari » Arthur Cobb Hardy krijgt octrooi op de spectrofotometer.
      • 16 mei » In Emmen opent het Noorder Dierenpark, gelegen in het centrum, zijn deuren. Sinds 2016 ligt het even daarbuiten onder de naam Wildlands Adventure Zoo Emmen.
      • 19 mei » Heiligverklaring van de Engelse martelaren John Fisher en Thomas More in Rome.
      • 25 mei » Jesse Owens loopt en springt vier wereldrecords binnen één uur bij wedstrijden in Ann Arbor, Michigan.
      • 11 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo Trinidense.
      • 31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam EUSSEN

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam EUSSEN.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over EUSSEN.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam EUSSEN (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Eussen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    W.J.G. Eussen, "Stamboom Eussen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eussen/I465.php : benaderd 26 december 2025), "Maria Josepha EUSSEN (1881-1935)".