Stamboom Erwin Maas en verwanten » Anna (Johanna) Cornelia "Joke" Maas (Maes) (1955-2004)

Persoonlijke gegevens Anna (Johanna) Cornelia "Joke" Maas (Maes) 


Gezin van Anna (Johanna) Cornelia "Joke" Maas (Maes)

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 25 maart 1977 te Hoofddorp, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna (Johanna) Cornelia "Joke" Maas (Maes)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna (Johanna) Cornelia "Joke" Maas (Maes)

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna (Johanna) Cornelia Maas (Maes)


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 juni 1955 lag tussen 7,7 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 11,6 uur zonneschijn (69%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
      • 17 januari » De USS Nautilus vaart als eerste kernonderzeeër uit.
      • 25 februari » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland tot Bisdom Helsinki. Benoeming van de Nederlander Willem Cobben tot bisschop van Helsinki.
      • 3 maart » Elvis Presley verschijnt voor het eerst op de (Amerikaanse) televisie.
      • 18 april » De term derde wereld wordt voor het eerst gebruikt door de Indonesische president Soekarno tijdens een speech.
      • 6 mei » De Duitse Bondsrepubliek treedt toe tot de NAVO.
      • 4 oktober » De Citroën DS19 wordt gepresenteerd.
    • De temperatuur op 25 maart 1977 lag tussen 1,4 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1977: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,8 miljoen inwoners.
      • 15 januari » Op een parkeerplaats van Spånga-Tensta, een voorstad van Stockholm, stort een viermotorig vliegtuig van de Zweedse maatschappij Skyline neer. Bij het ongeluk komen de 19 passagiers en de driekoppige bemanning om het leven.
      • 1 juni » Oprichting van profvoetbalclub sc Heerenveen als afsplitsing van Heerenveen.
      • 27 juni » Paus Paulus VI creëert vier nieuwe kardinalen, onder wie de Duitse aartsbisschop van München en Freising Joseph Ratzinger.
      • 30 juni » De Oost-Afrikaanse Gemeenschap, een samenwerkingsverband van Tanzania, Oeganda en Kenia, wordt ontbonden. De gemeenschap was al sinds de staatsgreep van Idi Amin in Oeganda, waarmee Tanzania zich nooit heeft kunnen verzoenen, in de versukkeling geraakt.
      • 17 augustus » Als eerste oppervlakteschip bereikt de Russische nucleaire ijsbreker Arktika de noordpool.
      • 4 december » Jean-Bédel Bokassa, president van de Centraal-Afrikaanse Republiek, kroont zichzelf tot keizer.
    • De temperatuur op 29 april 2004 lag tussen 11,9 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,8 uur zonneschijn (12%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2004: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Vlucht 604, een Boeing 737-vlucht van het Egyptische Flash Airlines, stort neer in de Rode Zee, met 148 doden tot gevolg.
      • 12 maart » De Nederlandse schaatser Henk Angenent vestigt het werelduurrecord op de schaats in Calgary: in één uur tijd schaatst hij 41669,49 m.
      • 18 april » De Italiaan Davide Rebellin wint de 39e editie van de Amstel Gold Race.
      • 22 juni » De Frauenkirche in Dresden is aan het exterieur na 50 jaar hersteld van het bombardement in de Tweede Wereldoorlog.
      • 4 juli » Griekenland wint het EK voetbal in Portugal door Portugal in Lissabon met 1-0 te verslaan.
      • 31 juli » Opening van de Kombank Arena in de Servische hoofdstad Belgrado.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Maas (Maes)


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Erwin Maas, "Stamboom Erwin Maas en verwanten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-erwin-maas/I3353.php : benaderd 13 januari 2026), "Anna (Johanna) Cornelia "Joke" Maas (Maes) (1955-2004)".