Stamboom Erwin Maas en verwanten » Peter (Piet(er) Petrus) "Alfons" Durinck (Duurin(g,k)) (1891-> 1919)

Persoonlijke gegevens Peter (Piet(er) Petrus) "Alfons" Durinck (Duurin(g,k)) 


Gezin van Peter (Piet(er) Petrus) "Alfons" Durinck (Duurin(g,k))

Hij is getrouwd met Apolonia Warrens.

Zij zijn getrouwd op 3 september 1919 te Graauw en Langendam, hij was toen 28 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Peter (Piet(er) Petrus) "Alfons" Durinck (Duurin(g,k))?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Peter (Piet(er) Petrus) "Alfons" Durinck (Duurin(g,k))

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Peter (Piet(er) Petrus) Durinck (Duurin(g,k))

Peter (Piet(er) Petrus) Durinck (Duurin(g,k))
1891-> 1919

1919

Apolonia Warrens
1893-> 1919


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 september 1919 lag tussen 9,8 °C en 23,4 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 9,8 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 4 mei » Leden van de 4 mei-beweging demonstreren op het Tiananmen-plein tegen het verdrag van Versailles en het onvermogen van de Chinese regering.
      • 15 juni » John Alcock en Arthur Whitton-Brown vliegen non-stop van Newfoundland over de Atlantische Oceaan naar Ierland.
      • 28 juni » Ondertekening van het Verdrag van Versailles.
      • 14 september » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub Kapfenberger SV.
      • 20 oktober » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Ceahlăul Piatra Neamț.
      • 19 november » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië.

    Over de familienaam Durinck (Duurin(g,k))


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Erwin Maas, "Stamboom Erwin Maas en verwanten", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-erwin-maas/I1403.php : benaderd 16 januari 2026), "Peter (Piet(er) Petrus) "Alfons" Durinck (Duurin(g,k)) (1891-> 1919)".