Stamboom Erik Develter » Clémence Hortence Desmedt (????-1894)

Persoonlijke gegevens Clémence Hortence Desmedt 

Bron 1

Gezin van Clémence Hortence Desmedt

Zij had een relatie met Auguste Vylein.


Notities over Clémence Hortence Desmedt

FamilySearch: Family Tree
Clémence Hortence Desmedt
Death  16 July 1894 • Ghyvelde, Nord, France
Spouse  Auguste Vylein

Lead confidence: 5
https://www.familysearch.org/tree/person/GZKP-S3H

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Clémence Hortence Desmedt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. huwelijk Auguste Joseph Vylein met Develter Amelie Sophie
    From FamilySearch.org
    https://en.filae.com/v4/genealogie/searchresults.mvc/viewerosd?IsOnlyForPayingUser=True&StartPageIndex=0&NumberResults=7&IdActe=87d41c99-de7f-4e74-80f8-3def07487c90&IdPerson=2&FirstName=Am%C3%A9lie%20Sophie&LastName=Develter&Source=North%20Archives&IsFree=False&Category1=208&BaseType=8&IsNewViewer=False&IsFromArchives=False

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 juli 1894 lag rond de 18,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
    • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
    • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
    • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
    • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
    • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Desmedt

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Desmedt.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Desmedt.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Desmedt (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Erik Develter, "Stamboom Erik Develter", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-erik-develter/I7490891053435192.php : benaderd 12 mei 2025), "Clémence Hortence Desmedt (????-1894)".