Stamboom Erik Develter » Marie Marguerite Sarrazin (1863-????)

Persoonlijke gegevens Marie Marguerite Sarrazin 

Bron 1
  • De naam is van het type '_BIRTNM'
  • Zij is geboren op 24 juli 1863 in Comines, Hainaut, Belgium.

Gezin van Marie Marguerite Sarrazin

Zij is getrouwd met Isidore Polidore Develter.

Zij zijn getrouwd op 4 mei 1892 te Comines, Hainaut, Belgium, zij was toen 28 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marie Marguerite Sarrazin?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. huwelijk Isidore Polydore Develter met Marie Marguerite Sarrazin
    From FamilySearch.org
    https://www.vrijwilligersrab.be/nl/node/42?Taal=nl&naam=&Gemeente=Komen&Jaar=04%2F05%2F1892&ID=567525
  2. FamilySearch, GWYD-3V9 (https://familysearch.org/ark:/61903/4:1:GWYD-3V9) , 16 Sep 2020, 16 september 2020
    https://familysearch.org/ark:/61903/4:1:GWYD-3V9

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 juli 1863 lag rond de 16,8 °C. De winddruk was 0.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 54%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Abraham Lincoln ondertekent de emancipatieproclamatie.
    • 4 januari » James L. Plimpton maakt zijn nieuwe vervoermiddel wereldkundig: de rolschaats. Hij vraagt er meteen octrooi op aan.
    • 21 april » Stichting van het Bahá'í-geloof (dag van Ridván).
    • 30 april » Mexicaanse troepen vallen het Frans Vreemdelingenlegioen aan in Camarón. Thans feestdag van het Vreemdelingenlegioen.
    • 15 juli » Aanslag op aartsbisschop Joannes Zwijsen van Utrecht in zijn huis te Haaren. De bisschop heeft schotwonden in zijn rechterarm en -zijde maar overleeft de aanslag. De zaak is nooit opgehelderd.
    • 3 oktober » President van de Verenigde Staten Abraham Lincoln maakt van Thanksgiving Day een nationale feestdag.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Sarrazin

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sarrazin.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sarrazin.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sarrazin (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Erik Develter, "Stamboom Erik Develter", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-erik-develter/I7053673860132508.php : benaderd 8 mei 2025), "Marie Marguerite Sarrazin (1863-????)".