Stamboom Erik Develter » Sidonia Maria Sophia Degrande (1868-????)

Persoonlijke gegevens Sidonia Maria Sophia Degrande 

Bron 1

Gezin van Sidonia Maria Sophia Degrande

Zij is getrouwd met Leonardus Develter.

Zij zijn getrouwd op 20 november 1889 te Zedelgem, West Flanders, Belgium, zij was toen 21 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Zenobia Develter  1889-????


Notities over Sidonia Maria Sophia Degrande

FamilySearch: Family Tree
Sidonia Maria Sophia Degrande
Birth  24 September 1868 • Zedelgem, West Flanders, Belgium
Parents  Ludovica Vermaut • Ludovicus Degrande
Spouse  Leonardus Develter
Children  Zenobia Develter

Lead confidence: 5
https://www.familysearch.org/tree/person/GWX9-1KB

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sidonia Maria Sophia Degrande?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sidonia Maria Sophia Degrande

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sidonia Maria Sophia Degrande

Sidonia Maria Sophia Degrande
1868-????

1889

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. huwelijk Leonardus Develter met Sidonia Maria Sophia Degrande
      From FamilySearch.org
      https://familysearch.org/ark:/61903/3:1:33SQ-GP8X-VK8?i=974&cc=2139860&cat=279163
    2. FamilySearch, GWX9-1KB (https://familysearch.org/ark:/61903/4:1:GWX9-1KB) , 31 Jul 2020, 31 juli 2020
      https://familysearch.org/ark:/61903/4:1:GWX9-1KB

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 september 1868 lag rond de 10,5 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • In het jaar 1868: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 30 januari » Charles Darwin publiceert Variations of Plants and Animals under Domestication
      • 20 februari » Huwelijk van prins Lodewijk van Beieren en aartshertogin Maria Theresia Henriëtte van Oostenrijk-Este in Wenen.
      • 7 augustus » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur Denemarken.
      • 18 augustus » De Britse astronoom Norman Lockyer ontdekt helium op de zon.
      • 23 september » Puerto Rico verklaart zich onafhankelijk van Spanje.
      • 28 september » Koningin Isabella II van Spanje vlucht naar Frankrijk.
    • De temperatuur op 20 november 1889 lag rond de -0,5 °C. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 3 juli » De paardentram van de UTM (Utrechtse Tram-Maatschappij) wordt feestelijk geopend.
      • 8 juli » Eerste editie van The Wall Street Journal.
      • 6 september » In Antwerpen ontploft de patroonfabriek Corvilain. Er vallen 95 slachtoffers.
      • 10 september » Albert I wordt vorst van Monaco.
      • 6 oktober » Opening van het cabaret de Moulin Rouge in Parijs.
      • 8 november » Montana wordt een staat van de Verenigde Staten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Degrande

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Degrande.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Degrande.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Degrande (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Erik Develter, "Stamboom Erik Develter", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-erik-develter/I2342635095479890.php : benaderd 13 mei 2025), "Sidonia Maria Sophia Degrande (1868-????)".