Stamboom Brouwer - Koster » Kaatje Eelman (1864-????)

Persoonlijke gegevens Kaatje Eelman 


Gezin van Kaatje Eelman

(1) Zij is getrouwd met Jan Veldhuisen.

Zij zijn getrouwd op 2 februari 1888 te Sloten, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Cornelis Veldhuisen  1892-????
  2. Antje Veldhuisen  1893-????
  3. Dirk Veldhuisen  1897-????
  4. Jan Veldhuisen  1894-????


(2) Zij is getrouwd met Matthijs Willem Melchers.

Zij zijn getrouwd op 23 oktober 1918 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 54 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Kaatje Eelman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Kaatje Eelman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Kaatje Eelman

Jan Eelman
1830-????
Martje Kalis
1833-????

Kaatje Eelman
1864-????

(1) 1888
(2) 1918

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 oktober 1918 lag tussen 3,3 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,4 uur zonneschijn (53%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De Finse Burgeroorlog breekt uit.
    • 17 maart » Bij het Overijsselse plaatsje Buurse wordt voor het eerst in Nederland zout aangeboord.
    • 4 april » Het komt in Amsterdam als gevolg van voedselschaarste tot ongeregeldheden.
    • 24 mei » Amerikaanse troepen arriveren in Noord-Frankrijk.
    • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging Excelsior Maassluis.
    • 14 juni » De Nederlandse regering besluit de Zuiderzeewerken te gaan uitvoeren.

Over de familienaam Eelman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Eelman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Eelman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Eelman (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eric Brouwer, "Stamboom Brouwer - Koster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eric-brouwer/I81541.php : benaderd 4 februari 2026), "Kaatje Eelman (1864-????)".