Stamboom Brouwer - Koster » Geesien Erbrink (1887-????)

Persoonlijke gegevens Geesien Erbrink 


Gezin van Geesien Erbrink

Zij is getrouwd met Jan Karssen.

Zij zijn getrouwd op 27 maart 1912 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geesien Erbrink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geesien Erbrink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geesien Erbrink


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 maart 1912 lag tussen 8,2 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 3,0 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 6 januari » New Mexico ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 47ste staat.
    • 14 februari » Arizona wordt de achtenveertigste staat van de Verenigde Staten.
    • 4 april » Tibet verklaart zich onafhankelijk van China.
    • 26 mei » De Duitse voetbalbond verbiedt schoolvoetbal en de aanwezigheid van vrouwelijk publiek bij voetbalwedstrijden.
    • 3 december » Einde van de eerste Balkanoorlog.
    • 6 december » De Duitse archeoloog Ludwig Borchardt ontdekt bij opgravingen in Egypte de buste van Nefertiti.

Over de familienaam Erbrink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Erbrink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Erbrink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Erbrink (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eric Brouwer, "Stamboom Brouwer - Koster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eric-brouwer/I80925.php : benaderd 13 februari 2026), "Geesien Erbrink (1887-????)".