Stamboom Brouwer - Koster » Anna van Heerde (1665-1743)

Persoonlijke gegevens Anna van Heerde 


Gezin van Anna van Heerde

Zij is getrouwd met Johan Oerink.

Zij zijn getrouwd op 6 oktober 1689 te Arnhem, Gelderland, Nederland, zij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Maria Orinck  1693-1773 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna van Heerde?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna van Heerde

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna van Heerde

Anna van Heerde
1665-1743

1689

Johan Oerink
1655-????

Maria Orinck
1693-1773

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1665: Bron: Wikipedia
    • 4 maart » Begin van de Tweede oorlog tussen Nederland en Engeland.
    • 6 maart » Het eerste nummer van de Philosophical Transactions, het tijdschrift van de Royal Society, wordt gepubliceerd.
    • 19 april » Heiligverklaring van Franciscus van Sales (1567-1622), Frans bisschop van Genève, door paus Alexander VII.
    • 12 augustus » In de baai van Bergen begint tijdens de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog een zeeslag tussen een Nederlandse retourvloot met een van de rijkste vrachten ooit aan boord en een Engels flottielje van oorlogsschepen.
    • 10 december » Mede op initiatief van raadpensionaris Johan de Witt en luitenant-admiraal Michiel de Ruyter komt het Korps Mariniers tot stand.
  • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1689: Bron: Wikipedia
    • 11 april » Willem III en Maria II worden tot koning en koningin gekroond van Engeland, Schotland en Ierland.
    • 15 juli » Walraad van Nassau-Usingen wordt bevorderd tot Tweede Veldmaarschalk van het Staatse leger.
    • 6 oktober » Kardinaal Pietro Ottoboni wordt gekozen tot Paus Alexander VIII.
    • 16 oktober » Kroning van paus Alexander VIII in Rome.
    • 16 december » Het Engelse parlement neemt de Bill of Rights aan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Heerde


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eric Brouwer, "Stamboom Brouwer - Koster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eric-brouwer/I73649.php : benaderd 4 januari 2026), "Anna van Heerde (1665-1743)".