Stamboom Brouwer - Koster » Wilhelmus Antonius Derksen (1889-????)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Antonius Derksen 


Gezin van Wilhelmus Antonius Derksen

Hij is getrouwd met Johanna Maria van Beek.

Zij zijn getrouwd op 22 juni 1916 te Bemmel, Gelderland, Nederland, hij was toen 27 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Antonius Derksen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Antonius Derksen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Antonius Derksen

Wilhelmus Antonius Derksen
1889-????

1916

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 juni 1916 lag tussen 5,8 °C en 21,6 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 9,8 uur zonneschijn (58%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 15 maart » De Universiteit van Gent wordt vernederlandst; dit wordt echter na het einde van de Eerste Wereldoorlog weer teruggedraaid.
    • 14 juli » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Ferroviarios de Chile.
    • 15 augustus » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Atlas Guadalajara.
    • 1 december » De Franse priester en kluizenaar Charles de Foucauld (58) wordt bij een overval van leden van de Touareg in zijn hut in Tamanrasset in Algerije doodgeschoten.
    • 2 december » De Franse generaal Joseph Joffre wordt vervangen door Robert Nivelle als stafchef van het Franse leger.
    • 29 december » Grigori Raspoetin wordt vermoord.

Over de familienaam Derksen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Derksen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Derksen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Derksen (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eric Brouwer, "Stamboom Brouwer - Koster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eric-brouwer/I54257.php : benaderd 14 januari 2026), "Wilhelmus Antonius Derksen (1889-????)".