Stamboom Brouwer - Koster » Janna Bolijn (1909-2006)

Persoonlijke gegevens Janna Bolijn 


Gezin van Janna Bolijn

(1) Zij is getrouwd met Cornelis Jan van Ast.

Zij zijn getrouwd op 23 oktober 1953 te Zierikzee, Zeeland, Nederland, zij was toen 44 jaar oud.


(2) Zij is getrouwd met Willem Dekker.

Zij zijn getrouwd op 15 december 1955 te Poortvliet, Zeeland, Nederland, zij was toen 46 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Janna Bolijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Janna Bolijn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Janna Bolijn

Jacob Bolijn
1830-1907

Janna Bolijn
1909-2006

(1) 1953
(2) 1955

Willem Dekker
1907-1986


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 mei 1909 lag tussen 11,2 °C en 26,3 °C en was gemiddeld 18,0 °C. Er was 12,3 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 16 januari » Ernest Shackleton ontdekt de magnetische zuidpool.
    • 2 februari » In de Franse krant Le Figaro publiceert de Italiaanse schrijver Filippo Tommasso Marinetti zijn futuristisch manifest: een loflied op de dynamiek van het machinetijdperk.
    • 16 februari » Ernest Shackleton bereikt de magnetische zuidpool.
    • 27 juni » In Etten-Leur vindt de eerste gemotoriseerde vlucht boven Nederland plaats. De piloot is de Franse luchtvaartpionier Charles de Lambert.
    • 20 juli » Georges Clemenceau dient zijn ontslag in als premier van Frankrijk.
    • 1 september » De eerste Nijmeegse Vierdaagse gaat van start.
  • De temperatuur op 15 december 1955 lag tussen 7,3 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 7,2 mm neerslag gedurende 6,2 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De USS Nautilus vaart als eerste kernonderzeeër uit.
    • 5 april » Winston Churchill treedt om gezondheidsredenen af als Eerste minister van het Verenigd Koninkrijk.
    • 14 september » Oprichting van het Aartsbisdom Dakar en het bisdom Ziguinchor in Senegal. Benoeming van Marcel Lefebvre tot aartsbisschop van Dakar.
    • 30 oktober » Jommeke, de stripfiguur van Jef Nys, verschijnt voor het eerst in druk.
    • 5 november » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Oriente Petrolero.
    • 18 december » Voetballer Loek den Edel maakt namens Ajax in het duel tegen Excelsior drie doelpunten in drie minuten.
  • De temperatuur op 20 maart 2006 lag tussen 0,9 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 5,6 uur zonneschijn (46%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 15 januari » De Nederlandse darter Jelle Klaasen (21) wint als debutant het wereldkampioenschap Lakeside van 2006. Hij verslaat hierbij de Nederlandse darter Raymond van Barneveld met 7-5 in sets en is hiermee de jongste speler ooit die Lakeside wint.
    • 8 februari » De film The Last King of Scotland gaat in Nederland in première.
    • 13 maart » Introductie van de theepad.
    • 21 juni » Na 24 jaar te zijn verschenen als Aktueel gaat het weekblad door het leven als Aktueel Sportief en verdwijnt de erotische content vrijwel.
    • 6 september » Folkert Jensma vertrekt als hoofdredacteur van NRC Handelsblad.
    • 13 december » In een onderbreking van een RTBF-programma wordt gemeld dat Vlaanderen zich onafhankelijk heeft verklaard en dat koning Albert II gevlucht is. Naderhand blijkt dit een grap te zijn, bedoeld om een debat over de toekomst van België aan te zwengelen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bolijn

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bolijn.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bolijn.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bolijn (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eric Brouwer, "Stamboom Brouwer - Koster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eric-brouwer/I30603.php : benaderd 1 maart 2026), "Janna Bolijn (1909-2006)".