Stamboom Erfgooier » Aaltje Engels Broek (1849-????)

Persoonlijke gegevens Aaltje Engels Broek 


Gezin van Aaltje Engels Broek

Zij is getrouwd met Dirk Joppen de Groot.

Zij zijn getrouwd op 30 juli 1871 te Egmond aan Zee, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Job de Groot  1875-????
  2. Jacob de Groot  1875-????
  3. Engeltje de Groot  1878-????
  4. Elisabeth de Groot  1872-???? 
  5. Dirk Dirksz Groot  1885-????


Tijdbalk Aaltje Engels Broek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje Engels Broek

Gerrit Broek
± 1792-????
Aaltje Schol
1790-????
Pieter Wijker
1795-????

Aaltje Engels Broek
1849-????

1871
Job de Groot
1875-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 juli 1871 lag rond de 13,2 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 18 januari » Wilhelm I wordt de eerste keizer van het Duitse Keizerrijk.
      • 28 januari » Frankrijk capituleert tijdens de Frans-Pruisische Oorlog.
      • 18 maart » Begin van de Parijse Commune.
      • 10 mei » Iejoor, de ezel uit Winnie de Poeh wordt gemaakt door A.A. Milne.
      • 8 oktober » Een grote brand verwoest bijna zes vierkante kilometer van Chicago waarbij honderden mensen omkomen.
      • 24 december » eerste uitvoering van Aida, opera van Giuseppe Verdi, ter gelegenheid van de opening van het Suezkanaal.

    Over de familienaam Broek

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Broek.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Broek.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Broek (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Erfgooier is opgesteld door Rita Zwart-de Jager (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rita Zwart-de Jager, "Stamboom Erfgooier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-erfgooier/R9232.php : benaderd 1 maart 2026), "Aaltje Engels Broek (1849-????)".