Stamboom Eradus » Jannetje van der Linden (± 1888-????)

Persoonlijke gegevens Jannetje van der Linden 


Gezin van Jannetje van der Linden

Zij is getrouwd met Jacobus Vente.

Zij zijn getrouwd op 5 juli 1916 te Rotterdam.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje van der Linden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannetje van der Linden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje van der Linden

Aagje Staat
± 1854-????

Jannetje van der Linden
± 1888-????

1916

Jacobus Vente
± 1888-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 juli 1916 lag tussen 12,1 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 9,3 mm neerslag. Er was 4,8 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Wales wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Cardiff en het Bisdom Menevia.
      • 18 april » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub CF Atlante.
      • 18 mei » Begin regeerperiode Vietnamese keizer Khải Định.
      • 20 augustus » Het Amerikaans voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis. In en tegen Zweden wordt met 3-2 verloren.
      • 15 september » Voor het eerst worden tanks ingezet op een slagveld. Tijdens de Slag aan de Somme zetten de Britten 49 Mark I-tanks in.
      • 2 december » De Franse generaal Joseph Joffre wordt vervangen door Robert Nivelle als stafchef van het Franse leger.

    Over de familienaam Van der Linden


    De publicatie Stamboom Eradus is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rien Eradus, "Stamboom Eradus", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eradus/I390.php : benaderd 14 januari 2026), "Jannetje van der Linden (± 1888-????)".